Kolay Hobiler

Kolay ve Güzel Model İstiyorsanız Bu Tığ İşi Size Göre

9 Haziran 2019
Kolay ve Güzel Model İstiyorsanız Bu Tığ İşi Size Göre

Hem kolay hemde güzel bir model istiyorsanız bu tığ işi yazma oyası modeli size göre. Kolaylıkla yaparak yazma ve havlu kenarlarınıza işleyebilirsiniz.

Tığ işi yapmak hem çok eğlenceli hem de oldukça güzel bir aktivitedir. Sevdiklerinize, kendinize dilediğiniz her modeli kolaylıkla yapabilirsiniz. Hiç tıp işi örgü yapmayı bilmiyorsanız internet üzerinden çeşitli videoları izleyerek sizlere en kolay gelen modeli seçip stres atma aktivitenize başlayabilirsiniz. Yeni bir şeyler üretmek her zaman için kişiyi rahatlatan bir durumdur. Tığ işi ile tığ oyalarıyapabilir, çeyizlik yazmalar yapabilirsiniz. Aynı zamanda çevrenizde yeni evlenecek olan birisi varsa sizde ona kendi el emeğinizle ufak tefek tığ işi hediyeler yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Sizlere kolay gelen hangisi ise rahatlıkla yapabilirsiniz. Birbirinden güzel modeller seçerek kendi yaptığınız el emeği ürünlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu modelimiz oldukça sevilen bir modeldir. Hiç tığ işi bilmeyen kişiler bile örmeye başladığı an bu modeli çıkartabilir. Dilediğiniz renkte ip ve tığ alarak sevdiğiniz renkleri bir araya toplayıp kendi ürününüzü oluşturabilirsiniz. 

Kolay ve Güzel Tığ Oyası

Hazır ürünler yeni son dönemlerde el emeği ürünler daha fazla tercih ediliyor. Tığ işi çeşitli şal ve fular gibi sıklıkla kullanılan aksesuarlara tığ ile modeller veriliyor. Bu modeller hazır şal ve fular duruşlarından daha farklı duruyor. Kendi el emeğinizle kendi tarzınızı yansıtmak isterseniz sizde hemen tığ işi ile dilediğiniz modeli çıkartarak kullanabilirsiniz. Hem sevdiklerinizi mutlu ederken hem de kendinize farklı ürünler yaparak kullanabilirsiniz.

Hem Kolay Hem Güzel Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.