Kolay Hobiler

Kolay Yapılan Bolero Örgü Modeli Anlatımlı

22 Temmuz 2019
Kolay Yapılan Bolero Örgü Modeli Anlatımlı

Yeni başlayanlar ya da acemiler için kolay yapılan örgü modeli. Bu modelin renk seçimini yapıp örgü örmeye hemen başlayın hanımlar.

Günümüzde her ne kadar hazır giyim markaları büyük bir gelişme gösterse de örgü kıyafetler çok daha fazla ilgi çekiyor. Seçilen ipe göre farklı kalınlıklarda olan örgü elbiseleri hem yaparken keyifli zaman geçirmenize hem de el emeği göz nuru güzellikle ortaya koymanıza yardımcı oluyor. Ülkemizdeki kadınların 7’den 70’e bir çoğu örgü işinden anlıyor ve yapıyor. Genelde bebekler için tercih edilen örgü yelekler, örgü hırkalar hassas ciltlerin zarar görmemesi için en çok tercih edilen giyim türüdür. Yeni doğan bebekler için yapılan örgü battaniyeleri de buna örnek olarak gösterebiliriz.

Örgü Bolero Yapılışı Detaylı Anlatım

Bebek yelekleri arasında bulunan Bolero yapılışını detaylı bir şekilde sizin için anlattım. Renk seçimini her zaman olduğu gibi sizlere bırakıyorum. Hoşunuza giden renkleri kullanarak bu modeli hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Yapmayı bilmeyenler dahi tığını eline alıp hemen örmeye başlayabilirler. Yakın zamanda evlenen çiftlere, gelinlik kızlara ya da bebek bekleyen annelere hediye olarak bu örgü modelini götürebilirsiniz. Genç kızların çeyiz sandığında bulundurması gereken bir örgü modeli olarak görüyorum. Ayrıca örgü örerek geçimini sağlayan hanımlar da Kolay Hobiler sayfasında paylaşılan bu modeli gösterip iş alabilirler. Hanımlar kısa sürede yapabileceğiniz örgüleri buradan izleyip hemen yapmaya başlayın. Bu modelin önüne çiçekler ekleyip daha güzel bir görüntüsü olmasını sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.