Kolay Hobiler

Kolay Yeni Moda Çeyizlik Fıstıklı Tığ İşi Oya Yapımı

24 Nisan 2019
Kolay Yeni Moda Çeyizlik Fıstıklı Tığ İşi Oya Yapımı

Kolay ve yeni moda olan çeyizlik işlerde tercih edilen tığ işi fıstıklı oya modelinin nasıl yapıldığını anlatacağız. Gelin sizde nasıl yapıldığını öğrenin.

Tığ işi oya modeli yapacak olanların en çok karşısına çıkam modellerden birisi de fıstıklı oya modelidir. Fıstıklı oyanın hem bir çok çeşidi bulunuyor hemde kadınlar bu model ile oya yapmayı seviyorlar. Şimdi yayınladığımız model ise yeni moda olan kolay bir çeyizlik fıstıklı tığ işi oya modelidir. Bazı göz alıcı oyalardan sadece bir tanesi olan model yapılan işlerin kenarında ihtişamlı şekilde görünmektedir. Bir çok kişiye kolay gelen tığ oyaları gerçektende yapılışı kolay el işlerindendir. Hızlıca yapıp bitirebileceğiniz bir yazma kenarını tığ oyası ile süsleyebilirsiniz.

Fıstıklı Tığ İşi Oya

Bir tığ oyası yapmak istiyorum kolay ama şık görünsün diyorsanız fıstıklı oya modeli tamda size göre. Model aşağıdaki videoda kenar örneği olarak anlatılmıştır. Nerede kullanacağınıza artık siz karar vereceksiniz. Bu güzel oya modelini dakikalar içerisinde öğrenmek için hemen videoyu izle.

Yeni Moda Çeyizlik Fıstıklı Tığ İşi Oya Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.