Kolay Hobiler

Komşu Çatlatan Tığ İşi Oya Modeli Herkes Bilmeli

29 Ekim 2019
Komşu Çatlatan Tığ İşi Oya Modeli Herkes Bilmeli

Her şeyin bir usulü var, tabi oya yaparken de tığ işini kolay yapma yöntemleri bulunuyor. Herkesin öğrenmesi gereken tığ işi oya modelinin yapılışı.

Gelişmiş teknoloji artık hayatımıza yön veriyor. Her geçen gün büyümeye devam eden akıllı cihaz telefonları artık ger evde var. Elimizden düşmeyen akıllı cihaz telefonlar ile internet üzerinden örgü modellerini izleyerek evinizde farklı ve güzel oya modelleri yapabilirsiniz. Hem oldukça basit ve kolay kullanımı olan program ve videolardan oya anlatımı veya örgü anlatımı yapan video ve resimleri keşfederek yeni ürünler ile tanışıp kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

En çok tercih edilen başörtü modelleri genellikle düz renk ve oyalar oluşmuş olsa da internet ile birlikte bu detaylar değişerek farklı özelliğe sahip. Artık günümüzde daha canlı motifler, desenler ve renkler tercih ediliyor.

Yeni Model Yazma Oyalarını İzleyerek Yapın

Evinizde olmayan yazma ve oya modellerini alarak yine sizde olmayan farklı ve yeni modelleri internet üzerinden izleyerek kısa sürede zaman kaybetmeden istediğiniz oya yapılışı izleyerek yapabilirsiniz. Oldukça keyifli ve eğlenceli zamanlar yaşatan örgü ürünleri ayrıca sizlere terapi veren bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Farklı ve çekici modeller ile çeyizlik ürünler hazırlayabilirsiniz. Her renk ip ve model bulunur. İsteğe göre size uygun renk ve modeller seçilerek başörtü ve yazma kenarı yapılması keyifli olacak. El emeği göz nuru ürünlerin çok değerli olması ve şık görüntüsünden dolayı ayrıca çok tercih ediliyor. Yeni model çiçek ve taşlı desenler oldukça trend, yine çok beğenilen modeller incili yazma modelleri ön plandadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.