Kolay Hobiler
hd porno

Komşularınız Bayılacak Tığ İşi Tembel Gelin Oyası Yapılışı

4 Ocak 2020
Komşularınız Bayılacak Tığ İşi Tembel Gelin Oyası Yapılışı

Bu tığ işi ile yapılan işlerinize komşularınız bayılacak. Tembel gelin oyası son zamanların en beğenilen oyalarından seçildi!

Çeyizlik yazmalar hala evlenecek olan genç kızların çeyiz sandıklarında bulunması gereken eşyalardır. Geçmişten günümüze kadar gelen el emeği göz nuru işler hala evlerde yapılan ve kullanılan işler arasındadır. Evde boş zamanlarını değerlendirmek amacıyla da kadınların tercih ettikleri işler arasında yer almaktadır. Her kadının yapabileceği çok zevkli bir iş olup, aynı zamanda da gelir elde etmek mümkündür. Gittiğiniz her yerde yapabileceğiniz birbirinden farklı modeller arasından istediğinizi seçerek, sizler de muhteşem eşyalar elde edebilirsiniz. Günde belli aralıklarla yapabileceğiniz şık ek emeği işler çıkararak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Günümüzde hala evlerde karşımıza çıkarak, en değerli eşyalar arasındadır.

Tığ İşi Tembel Gelin Oyası

Birbirinden Farklı Oya Modelleri

 Her kadının yapabileceği birbirinden değişik ve farklı modelleri öğrendikten sonra, istediğiniz her modeli örebilirsiniz. Evlerde en çok tercih edilen ürünler arasında masa örtüsü modelleri, peçete takımı modelleri, yastık kılıfı modelleri, vitrin örtüsü modelleri gibi birçok model yer almaktadır. Sizlerde tığ oyaları yapabilir ve onları da renkli iplerle veya boncuklarla süsleyerek harika işler elde edebilirsiniz. Tığ işi yapmak oldukça zevkli bir iş olup, kendinizi geliştirerek satıp kazanç elde etmek ye mümkündür. Sevdiklerinize kendi ellerinizle ördüğünüz örgüleri hediye edebilir ve onlarında kullanmalarına sebep olursunuz. Çocuklarınız için örme bebekler, rengârenk kazaklar, şapkalar yaparak armağan edebilirsiniz. Her kadının kendi evinde yapabileceği ve yaparken de keyif alacağı harika bir iştir.

Tığ İşi Tembel Gelin Oyası

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.