Kolay Hobiler

Kraliçe Taçı Büyük Oyalı Tığ İşi Yazma Kenar Oyası Modeli

21 Mayıs 2019
Kraliçe Taçı Büyük Oyalı Tığ İşi Yazma Kenar Oyası Modeli

Tığ işi yazma kenarı için kraliçe taçı oyası. Büyük oyaları ile yazma kenarlarında kendini gösteren bu modeli çok beğeneceksiniz.

Anlatımlı olarak sizinle paylaşacağımız bu tığ oyası modelini gelin hep beraber inceleyelim ve nasıl yapıldığını öğrenelim. Size özel olarak hazırladığımız bu paylaşımda tığ işlerinin en trendlerinden biri olan üzüm tığ oyasını anlatıyoruz. Çeyiz bohçasına koyabilmek için yapacağınız bu göz alıcı yazma oyası modeli tüm kalplerde yerini alacak. Şimdi bu modeli öğrenmek isteyenleri şöyle alalım ve hep birlikte yazma kenarlarını keyifle donatalım. 

Bu günlerde en beğenilen modellerden biri olarak görülen kraliçe taçı modeli tığ oyası ile yazma modelleriniz çok havalı ve çok şık gözükecek ve de herkes tarafından konuşulacak. Nerelerde mi? Düğünlerde, misafirliklerde, gün buluşmalarında ve hatta randevu sıralarında. Videomuzda tüm detaylarını izleyebileceğiniz şahane püf noktaları bulunmaktadır. Öyle ki acemilerin de profesyonellerin de hiç zorlanmadan yapacağı bu üzümlü tülbent oyası modern ve aynı zamanda geleneksel kıyafetlerinizle benzersiz bir uyum yakalayacak. 

Kraliçe taçı tığ oyası

İşten yorgun geldiğiniz günler sonrasında ayaklarınızı uzatıp sakinleşip dinleneceğiniz anlarda tığınızı ve ipliklerinizi hazırlayın ve günün stresini üzerinizden atın. Bunu yapabilmeniz adına size güzel bir video sunmak istiyoruz. Keyfinize keyif, mutluluğunuza mutluluk katacak bu kıyaslanamaz güzellikteki model ile hepiniz videomuzun başına geçin. İzleyin, abone olun ve takipte kalın. Birbirinden güzel videolar ile karşınızda olalım. 

Kraliçe Taçı Tığ Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.