Kolay Hobiler

Kraliçe Taçları Şal Yelek ve Bebek Örgüleri Anlatımlı Modeli

22 Nisan 2019
Kraliçe Taçları Şal Yelek ve Bebek Örgüleri Anlatımlı Modeli

Kraliçe taçları örgü modeli bayan yelekleri, bebek örgüleri ve şal gibi işlerin yapımında kullanılmakta. Sende bu yazıdan nasıl yapıldığını öğren!

Örgü örmeniz için sizinle yeni bir model paylaşmak istedik. Kraliçe taçları örgü modeli de diğer paylaştığımız modeller gibi çeşitli örgülerde kullanılmakta. Örgü ören kadınların en çok yakındığı şer her tarafta aynı modellerin olmasıdır. Yeni model isteyen kişiler model bulmakta zorlanıyorlar. Kolay hobiler sitesi olarak zorlanmamaları için yeni örnekler paylaşmaya karar verdik. Bazen Türkçe anlatımlı bazen ise İngilizce anlatımlı modeller yayınlıyoruz. Her ikisinde de modeli nasıl çıkaracağınız gösteriliyor. Modeli çıkarabilmeniz için sadece ve sadece videoyu izlemeniz yeterlidir.

Kraliçe Taçları Örgü Yelek Modeli

Kış aylarını geride bırakmamızla artık yazlık örgüler örme vakti geldi. Bu model ile soğuk bahar ve yaz akşamlarında üstünüze alacağınız bir şal örebilirsiniz. Ya da minikler üşümesin diye onlar şirin battaniyeler örebilirsiniz.

Kraliçe taçları örgü modelini öğrenmek isterseniz aşağıdaki Youtube videosu size yardımcı olacaktır. Baştan sona kadar anlatımlı olarak motifler gösteriliyor.

Kraliçe Taçları Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.