Kolay Hobiler

Kraliyet Tacı Yelek Kazak Elbise Örgü Modeli

7 Şubat 2019
Kraliyet Tacı Yelek Kazak Elbise Örgü Modeli

Kraliyet tacı örgü modeli ile kendinize ve bebeklerinize çok güzel hırka, kazak, yelek, bere, atkı, ve battaniye örebilirsiniz.
Merhaba hanımlar bugün sizlerle kraliyet tacı örgü modelini yapacağız bu modelden kazak hırka yelek atkı bere şal elbise örebilirsiniz.ipimiz orta kalınlıkta ve 3 numara şiş ile örülmüştür. İlmek katları 1 motif 13 ilmekten oluşuyor. 13 ilmek ve katları artı 2 ilmekte kenar ilmek olacak şekilde örülüyor. Model ismi gibi güzel görünen bir modeldir. Motifler boncuklarla süslenerek daha şık olmuştur. Çocuk örgülerinde bu boncukları kullanabilirsiniz. Yapılışı 25 dakikada anlatılan örgü modelinin motiflerini öğrenmek için anlatımlı videoyu izleyebilirsiniz. Videoyu izledikten sonra kraliyet tacı motiflerini çıkarmayı öğrenmiş olacaksınız.

Kraliyet Tacı Örgü Yelek Modeli

Çok fazla kimsenin bilmediği bu örgü modelinin tüm detayları bu yazıda yer alıyor. Üstüne yapıştırılan boncuklar sıcak silikon ile sağlam bir şekilde yapıştırılıyor. Boncukların düşmemesi için iyi yapıştırmak gerekiyor ve elde narin bir şekilde yada makinede en düşük derece ve devirde yıkamak gerekiyor. İsteyen boncuk ekleyebilir, istemeyen eklemez bu şart diye bir şey yok.

Kraliyet Tacı Örgü Yelek Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.