Kolay Hobiler

Kredi Kartı ile Yapılan Tığ İşi Anlatımı Israrla İstenen Model

6 Ekim 2019
Kredi Kartı ile Yapılan Tığ İşi Anlatımı Israrla İstenen Model

Anlatımı ısrarla istenen tığ işi modeli kredi kartı ile yapılıyor. Bir kaç dakikalık video ile tığ oyasını öğrenebilirsiniz.

Tığ İşi Yapılışı Kolay Mıdır?

Yapılışı şimdilerde eskiye nazaran daha kolay olan el işi türü tığ işleridir. Tığ ve iplikle yapılır ve öğrenip üretmeye başlayınca oldukça da zevklidir. Üretmenin en ince hallerinden biridir ilmek ilmek örülür ve çeşit çeşit modellerle farklı güzellikler farklı kullanım alanlarına hitap eden ürünler üretilir.  İnternet aracılığı ile anlatımlı oya modelleri öğrenip yapmakta mümkündür. Boş vakitleri değerlendirmek için en güzel yollardan biri olabilecek olan tığ işi yapımı stres üzerinde de oldukça olumlu etkilere sahip. Bir şeylerle meşgul olmak olumsuz düşünceleri dağıtacaktır ve tığ işi yaparken de odaklanmak gerekecektir. Daha düzenli bir iş çıkarmak için bazı yerlerde saymak ta gerekebilir.

Kredi Kartı ile Yapılan Tığ İşi Oya Modeli

En Değerli Çeyiz Ürünü

Bembeyaz kumaş kenarlarına yapılan danteller, rengârenk ipliklerle yapılan tülbent oyaları ve çok çeşitli yerlerde kullanılan tığ işleri en çok genç kız çeyizlerini hazırlarken yapılır ya da işin ustası bu yolla kazanç sağlayan hamarat ellere yaptırılır. Evlerin her yerinde kullanılabilen bu işler evlerin şıklığına şıklık katar ve özenle uzun yıllar kullanılır.

Hamarat Ellerde Tığ İşi

Becerikli ellerde en güzel şekiller alan tığ işleri evleri süslediği gibibedenleri de süsler istenilen renk ve modelle yapılan yazlık hırka yelek buluz ve bebek kıyafetleri yapılabilir. Çok amaçlı çok kullanımlı malzemeler yapmak için bir tığ ile bir ipliğe sahip olmak yeterlidir.

Kredi Kartı ile Yapılan Tığ İşi Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.