Kolay Hobiler

Küçük Dalgalar Örgü Yelek ve Bebek Örgüleri Modeli

22 Mayıs 2019
Küçük Dalgalar Örgü Yelek ve Bebek Örgüleri Modeli

Bebek örgüleri, bayan yelekleri gibi bir çok örgüde kullanılan, örülmesi zevkli küçük dalgalar örgü modelini dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz.

Kolay değildir bir çocuk yetiştirmek. Büyütürken saçının teline bile zarar gelmesin diye dikkat ederken hastalanmalarına şahit olmak bir anne için çok zordur. Ayrıca hastalık sürecinde çocuğun yaşadıklarını deneyimlemek de bir anne için çok zordur. Eskiden annelerimiz anneannelerimiz bizleri korumak için elleriyle hırkalar, yelekler, bereler örerlerdi. Yaptıkları bu güzel örgüler sayelerinde hastalıklardan korunurduk. Günümüzün bilinçli anneleri de tam olarak bu şekilde koruyor çocuklarını. Evde geçirdikleri zaman zarfı içinde kendilerini örgü modelleri hakkında bilgilendiriyor, anlatımlı örgüler sayesinde yeni yeni ürünler örüyorlar.

Siz de her mevsim çocuğunuzu soğuklardan sakınabileceğiniz el işi bebek örgüleri arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Çocuklarınız için çeşitli yelek modelleri, şal modelleri ve battaniyeler örmek istiyorsanız bizden yardım alabilirsiniz. Bunun için size güzel bir video hazırladık. Şiş işi örgüler arasında bol bol örüleceğinden emin olduğumuz bu örgü ile çok güzel modeller elde edebilirsiniz. 

Küçük dalgalar örgü modeli

Videomuzu izleyerek örgü motifinin yapımını öğrenebilir sonrasında ise harika şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. İster kendiniz için örün, ister satış yapıp gelir elde etmek için. Her türlü tercih edilecek olan bu motifler size elinizden ne güzel modellerin çıktığını gösterecek. Takipte kalarak bu ve bunun gibi bir sürü benzersiz işe imza atın. Zamanınızı güzel değerlendirmek için iyi bir fırsat… 

Küçük Dalgalar Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.