Kolay Hobiler

Küçük Kabarcıklar Ajurlu Örgü Yelek ve Bluz Modeli Yapılışı

23 Ocak 2020
Küçük Kabarcıklar Ajurlu Örgü Yelek ve Bluz Modeli Yapılışı

Yapılışı çok kolay küçük kabarcıkları olan ajurlu bir örgü modeli. Özellikle yazlık bebek, çocuk ve bayan örgülerinde kullanılabilen modeli sende öğren!

Şişlerinizle yapabileceğiniz güzel kışlık bir örgü modeli… Kışa daha çok var diyerek bir çok hanımın düştüğü hataya düşmemenizi tavsiye ederiz. Ne kadar erken hareket ederseniz o kadar çok çeşit örebilir, kışa da hazırlıksız yakalanmamış olursunuz. Biliyorsunuz ki yaz ayları kaşla göz arasında geçecek, sonbahara hızlı bir adım atmış olacağız. Ve inanın ki bu sıkı örgü modeli sizi sonbahar ve kış aylarında sıcacık tutacak. 

Anlatımlı örgümüz sayesinde renk renk, çeşit çeşit örgüler örecek, kendiniz ve sevdikleriniz için soğuk havalarda sizi ne hasta edecek ne de üşütecek şiş işi örgüler yapabilirsiniz. Çok güzel modeller elde edebileceğiniz bu örgü motifi ile bebek örgüleri, yelek modelleri, şal modelleri yapabilirsiniz. Örneğin bebeğinizi uyurken sıcacık tutacık kışlık bir örgü hırka ya da sonbahar havalarında sırtınıza alacağınız ve sizi rüzgarlı havada üşümekten koruyacak bir örgü şal. 

Küçük kabarcıklar örgü modeli

Ailecek yeterince kıyafetlerimiz var ama üzerimizi örtebilecek bir battaniye fena olmazdı derseniz her boydan bir örgü battaniye yapabilirsiniz. Bebekleriniz için pembe, mavi minik battaniyeler kendiniz içinse daha farklı tonlarda en az iki kişinin örtünebileceği güzel büyük bir battaniye. Yaklaşık olarak 10 dakika süren videomuzu izleyerek isteğinizi gerçekleştirebilir, yapımını öğrendikten sonra ise etrafınızdakilere bile anlatabilirsiniz. 

Küçük Kabarcıklar Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.