Kolay Hobiler

Küçük Minareler Örgü Bayan Yelekleri ve Şal Modeli

26 Mayıs 2019
Küçük Minareler Örgü Bayan Yelekleri ve Şal Modeli

Yelek ve şal örmek isteyenler için örülmesi kolay küçük minareler örgü modeli. Bayan yelekleri, şallar ve bebek örgülerinde kullanılan bir modeldir.

Birbirinden şık örgü modelleri ile kendi tasarımı olan kıyafetleri giymek, insana ayrı bir mutluluk katacaktır. Herkesten beğeni toplayan son derece şık örgüler ile fark yaratmak mümkündür. Çevreden alınan takdir ve övgüler de manevi açıdan insanı mutlu edecektir. Bir ürün yaratmanın verdiği, kendine güven ve mutluluk paha biçilmez duygulardan biri olacaktır. Yaz ve kış için farklı örgü teknikleri ve yün kalınlıkları ile mevsimine uygun tasarım kazaklar örmek mümkün. Doğru seçilen şiş ve mevsime uygun iplik yumağı ile bu işin üstesinden rahatlıkla gelinecektir.

Her Mevsime Uygun Örgü Model Tasarımları

Yazın örme kazaklar da son derece şık duran tasarımlardır. Uygun kalınlıkta seçilen iplikler, özellikle dökümlü ve serin tutan kazakların yapılmasında rol oynar. Yazlık örgüler ile bol ve dökümlü duran şık kazakları yaratmak mümkündür. Son derece şık duran örgü modeli ile yaza ve kışa özel, tasarım kazaklar yapılabilir.

Kolay anlatımı ve rahat uygulanışı ile kışlık örgüler içerisinde de modeli örmek, son derece kolaydır. Farklı renklerde yapılacak bu kazaklar, seçilen yün ve şiş ile de herkeste farklı duracaktır. Yapımı kolay olmakla birlikte, duruşu son derece şıktır. Modelin en önemli özelliği, farklı yerlerde de rahatlıkla uygulanır olmasıdır. Bebeklere özel yapılacak battaniyelerde de rahatlıkla örülebilir.

Küçük Minareler Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.