Kolay Hobiler

Kulak Temizleme Çöpü ile Harika Bir Tığ İşi Oya Modeli

19 Mayıs 2019
Kulak Temizleme Çöpü ile Harika Bir Tığ İşi Oya Modeli

Kulak temizleme çöpü ile yapılan harika bir tığ işi oya modeli ile karşınızdayız. Görenlerin hayran kalacağı tığ oyasını hemen sende öğren!

Oldukça kolay ve keyifli bir tığ oyası modeli peşinde olanlar için çevrenizdekileri kıskandıracak kadar çok beğenilen bir model paylaşımında bulunuyoruz. Görenlerin hayretler içinde kalacağı yazmanız ile bulunduğunuz ortamın en popüleri olmaya hazır olun. Yazma tonuyla aynı tonda iplik ve ve kaliteli tığ tercih ettiğimiz bu tığ işinde, tek ton ilerliyor olacağız. Tek renk bir ürünün çok renkli ürünler kadar göz alıcı olabileceğine şahit olun.

Bu minik tığ işi oya modeli her zaman en çok kullanılan ve en şık olarak görülen modellerin başında geliyor. Eski zamanlarda olduğu gibi günümüzde de önemli bir rol oynayan yazma kenarları süslemesi yazma modellerine farklılık ve güzellik getiriyor. Genç kızarın favorisi olan yazma oyaları ve tülbent oyaları sadece kendileri için değil aynı zamanda sevdiklerine de hatıra veya miras olarak bırakabilecekleri efsane işçiliklerdendir.  

Kulak Temizleme Çöpü ile Oya Yapılışı

Siz de hemen iplerinizi ve tığınızı hazırlayın. Yazma ve tülbentlerinizi ince işçiliği ve göz alıcı görüntüsü ile zenginleştireceğiniz oya yapımı videosu için hazır olun. Hiç olmadığı kadar güzel ve çarpıcı tığ oyası modeli sayesinde siz de hem kendinizi mutlu edecek hem de başkalarını kıskandıracak güzellikte yazmalara sahip olun. Güzel olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. 

Kulak Temizleme Çöpü ile Oya Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.