Kolay Hobiler

Kulak Temizleme Çöpü İle Muhteşem İğne Oyası Modeli

25 Mart 2020
Kulak Temizleme Çöpü İle Muhteşem İğne Oyası Modeli

Kulak temizleme çöpleri yardımıyla iğne oyası pırpırlı şeker motifleri yapabilirsiniz. Tek renk yazmalarınız için harika bir model.

İğne Oyası Modelleri

Birçok örgü modelleri arasında en zor olan iğne oyasıdır. İğne oyası oldukça zorlu bir örülme sürecinden geçiyor. Örgü arasında en güzel olan fakat görülmesi zor olan bir modeldir. Görsel olarak çok farklı bir yapıya sahip olan iğne oyalarını, her türlü yazma kenarları, havlu kenarlarını rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. İğne oyası adından daha bilindiği gibi iğne ile yapılan oya türleridir. İğne ile tek tek işlendiği için çok zordur. İğne oyası modelleri yeni birçok çeşitli türleri vardır. Zor olduğu için, hanımlar tarafından örülmesi çok zordur. Tam olarak el emeği göz nuru diyebiliriz. İğne oyalarını en çok çeyizlik ürünler de kullanabilirsiniz. Havlu kenarı, yazma kenarı, tülbent kenarına gibi birçok ürünü kullanabilirsiniz. İğne oyası modelleri kadınlar tarafından çok sevilmektedir.

İğne Oyası Pırpırlı Şeker Modeli

Yazma Kenarları En Beğenilen Modeller

İğne oyasından yapılmış olan yazma kenarları çeyizler için en ideal üründür. Birbirinden güzel oya türleri ile iğne oyası modelleri örebilirsiniz. İğne oyaları, her türlü masa örtüsü, havlu kenarı gibi ev tekstili ürünlerinde de rahat bir şekilde kullanılabilir. Birbirinden güzel iğne oyası modellerini, sizlerde dilerseniz kendiniz, isterseniz sevdikleriniz için örebilirsiniz. Renkli iplerden yapmış olduğunuz iğne oyaları ile eşarp ve yazmalara farklı bir hava katabilirsiniz. Havlu oyaları da en çok beğenilen modellerdendir. Birçok türdeki iğne oyalarını değişik ev tekstil ürünleri de kullanabilirsiniz. Son zamanlarda perde uçlarına geçirilmiş olan iğne oyaları çok moda. Bize çok şık ve tarz bir hava katacaktır.

İğne Oyası Pırpırlı Şeker Modeli



ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.