Kolay Hobiler

Kulak Temizleme Çöpü ile Yapılan Tığ İşi Oya Modeli

3 Ağustos 2019
Kulak Temizleme Çöpü ile Yapılan Tığ İşi Oya Modeli

Kulak temizleme çöpünü kullanarak yapılan harika bir tığ işi oya modeli. Sizde basit malzemeler kullanarak tığ işini daha güzel hale getirebilirsiniz.

Geçmişten günümüze kadar gelen el emeği göz nuru işler hala günümüzde de yapılmaya ve kullanılmaya devam ediyor. Moda anlamında da kendinden hiç bir şey kaybetmeden günümüzde de evlerin büyük bir bölümünde en değerli eşyalar arasında yer alıyor. Özellikle de boş zamanlarını değerlendirmek isteyen kadınların kendi evlerinde yaptıkları el emeği işler arasında en çok tercih edilen yazma oyaları yapıldığında çok şık görünüme sahip oluyor. Özellikle de çeyiz sandıklarında bulunması gereken eşyadır. Her kadının yapabileceği ve yaparken de keyif alacağı bir iştir. İsterseniz kullanmak için isterseniz de kazanç elde etmek de için yapabilirsiniz.  Kendi ellerinizle yaptığınız el emeği işler sayesinde uzun yıllar kullanmak da mümkündür. Geçen yıllara rağmen her evde mutlaka bir yerinde karşımıza çıkmaktadır. Kışın kullanmak için şal modelleri yaparak başlayabilirsiniz..  

Kulak Temizleme Çöpü ile Yapılan Tığ Oyası

Yapılacak Oya Modelleri Nelerdir? 

Yapımı oldukça basit örneklerle muhteşem kıyafetler yapabilir uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kadınların en çok yaptıkları işler arasında çeyizlik yazmalar geliyor. Her kızını sandığına koyulan modeller arasında yer alıyor. Kız Çocuklarınız için örgüden yapılan bebekler yaparak, onlarında mutlu olmalarına sebep olmuş olursunuz. Birçok evde kullanılan masa örtüsü, havlu kenarları, peçete takımları, lif, patikler yaparak başlayabilir ve görünüm açısından da oldukça güzel görünmesini sağlamış olursunuz. Birçok kadın bu becerini kullanarak gelir elde etmektedir. Sizlerde bir saat ayırarak kendinize birbirinden farklı modeller çıkartıp kullanabilirsiniz.

Kulak Temizleme Çöpü ile Yapılan Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.