Kolay Hobiler

Kürdan ile Yapılan Muhteşem Güzellikte İğne Oyası Yapılışı

5 Mayıs 2020
Kürdan ile Yapılan Muhteşem Güzellikte İğne Oyası Yapılışı

Muhteşem bir modeli sadece kürdan ve tel tokası ile yapmak ister misiniz, işte yazımızı dikkatle izleyerek bunu rahatlıkla yapacaksınız.

İğne Oyasında Birbirinden Yeni Modeller

Kadınlar evlerinde çeşitli zamanlarda çeşitli örgü işleri yapmayı çok seviyorlar. Kadınların evlerinde yapmış olduğu örgü işlerinden bir tanesi de iğne oyalarıdır. İğne oyaları bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi örgü modellerinden bir tanesidir. İğne oyası modellerinin birçok çeşidi bulunuyor. İğne oyalarının kadınlar işlemeyi çok severler. Aynı zamanda iğne oyasından yapılmış her türlü modeli kadınlar çok beğeniyor. Kadınların en çok yapmış olduğu iğne oyası modelleri kesinlikle çeyizlik örgü modelleridir. Çeyizlik örgü modelleri arasında en çok iğne oyaları yer almaktadır. İğne oyası modelleri çeyizlik ürünler de en sık kullanılan modellerdir.

Kürdan ve Tel Tokayla İğne Oyası Yapılışı

Çeyizlik Modeller

İğne oyasından yapılmış olan birçok modelde çeyizlik ürün bulunmaktadır. İğne oyasından yapılmış olan yazma kenarları son zamanlarda en çok kullanılan çeyizlik üründür. Yazma kenarları çeşitli oya örnekleri ile birlikte tamamlandığı zaman çok hoş bir görüntü ortaya çıkıyor. İğne oyası modelleri arasında danteller de yer almaktadır. Danteller herkes tarafından sevilir. Dantel modelleri de çeyizleri süslemeye devam ediyor. Çeyizlik yazma modelleri kadınların ve genç kızların en çok sevdiği yazma modellerinden bir tanesidir. Birbirinden güzel iğne oyası modellerini renkli örerek sizler de evinize farklı dekorasyonlar katabilirsiniz. İğne oyasından yapmış olduğunuz havlu kenarlarını mutfağımızda kullanarak güzel ve rengarenk bir görüntü yakalayabilirsiniz. İğne oyası modellerini, istediğiniz her türde kendi Hayal gücünüze göre örnekler çıkartarak yapabilirsiniz.

Kürdan ve Tel Tokayla İğne Oyası YapılışıZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.