Kolay Hobiler

Kurşun Kalem İle Yapılan Tığ İşi Yazma Oyası Modeli

4 Mayıs 2019
Kurşun Kalem İle Yapılan Tığ İşi Yazma Oyası Modeli

Kurşun kalem kullanılarak yapılan tığ işi yazma oyası modelini çok beğeneceksiniz. Gelin bohçası hazırlayanlar bu oya modelini mutlaka incelemeli.

Her insanın değiştiği gibi insanlarla beraber modalarda değişerek yerlerine yenileri alır. Tabii değişmeyen modalar vardır. Bunlar ne olursa olsun daima varlığını korur ve her zaman güzelliğinden asla ödün vermezler. İşte sizde bir model yapmak ve herkesin beğenisini kazanmak, bu sırada yeni şeyler deneyerek sıradanlıktan kurtulmak mı istiyorsunuz? 

Sizlere sunmuş olduğumuz bu modelimiz tamda sizlere cevap niteliği taşıyan bir modeldir. Yapımı çok kolay olup, hiç zorlanmadan işleyebileceğiniz hem de bittikten sonra herkesin ağızlarını açık bırakarak beğenilerini toplayıp kıskandıracak türden bir motiftir. Bu motifi hem yazmalarınızın kenarlarına hem başörtülerine hem de havlularınızın kenarlarına işleyebilirsiniz. Dilerseniz günlük yaşantınızda da kullandığınız fular, başörtü, yazma veya mutfağınıza sereceğiniz raf örtülerinin uçlarında bile kullanabilirsiniz. 

Kurşun Kalem Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.