Kolay Hobiler

Kuş Gözü Motifleri Bebek Örgü Modeli Yapılışı

10 Aralık 2019
Kuş Gözü Motifleri Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Kuş gözü motifleri ile yapılan bebek örgü modeli. Sizde sezonu gelmişken miniklere bu motifler ile örgüler örebilirsiniz.

Örgü Modelleri ile Kışa Hazır Olun

Birbirinden güzel örgü modelleri ile kış aile hazırlamaya ne dersiniz? Eğer örmeyi biliyorsanız dediğimiz tarzda kendiniz için örgülerden yapılmış olan kıyafetleri örebilirsiniz. Kış ayının yaklaşması ile birlikte insanlar kış hazırlığı yapmaya başladı. Özellikle kış aylarında soğuk tutacak olan atkı, bere ve şapka gibi aksesuarları, sizler de hem kendiniz hem de değer verdiniz herkes için örerek hediye edebilirsiniz. Bu sayede kış ayarını sıcak bir şekilde atabilirsiniz. Örgü sektör ülkemizde çok tercih ediliyor. Bu yüzden örgü arada birçok örgü ipleri ve ip modelleri tuhafiyelerde bulunuyor. Sizler de kendi zevk ve tarzınıza göre, örgü iplerini seçerek harika yünlerden örgü örebilirsiniz.

Kuş Gözü Örgü Modeli Yapılışı

Kışlık Örgüler ile Kış Ayı Sıcak Geçsin

Kışlık örgüler sayesinde kış ayında çok sıcak bir şekilde atabilirsiniz. Kendimiz için birbirinden güzel örgü modellerini örerek kullanabilirsiniz. Örmüş olduğunuz örgüleri sevdiğiniz insanlara da hediye edebilir ve onların kış ayında da sıcacık kalmasını sağlayabilirsiniz. Kış ayları her zaman soğuk geçer. Fakat kış ayında kendi örmüş olduğunuz aksesuarlar ve kıyafetler ile sıcak bir şekilde kış ayını geçirebilirsiniz. Eğer örgü örmeyi bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız internetten bakabilirsiniz. Anlatımlı örgüler sizin için iyi olacaktır. İnternetten resimli veya videolu görsellere bakarak örgü örmeyi öğrenebilirsiniz. Örgü örmeyi öğrendiğiniz zaman hem kendinize hem sevdikleriniz için farklı farklı çeşitlerinden örgü olabilirsiniz.

Kuş Gözü Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.