Kolay Hobiler

Kuş Kafesleri Ajurlu Yazlık Örgü ve Bebek Yelekleri Modeli

27 Mayıs 2019
Kuş Kafesleri Ajurlu Yazlık Örgü ve Bebek Yelekleri Modeli

Kuş kafesleri ajurlu bayan yelek modeli yazlık örgülerede çok yakışan güzel bir model. Bebek yelek modelleri ve hırkalarında da kullanılır.

Anlatımlı videomuzda birbirinden güzel battaniyelere yer vereceğiz. Çeyiziniz için kullanabileceğiniz şiş işi örgüler olan bu battaniyeler yataklarınızın üzerini süsleyecek. Biz anlatırken keyif aldık umuyoruz ki siz de yaparken ve kullanırken keyif alırsınız. Yumuşacık puf iplerden yapabileceğiniz bu battaniyeler kolay örümü ile de size zaman kazandıracak. 

Kuş Kafesleri Örgü Modeli

Bu modelleri bebek örgüleri için uygulamak isterseniz eğer bir günde bile bitirmeniz mümkündür. Kendiniz için bir televizyon battaniyesi olarak da oluşturabilir ya da bir yatak battaniyesi olarak da kullanabilirsiniz. Rengarenk yapabileceğiniz bu örgüleri tek renk olarak da uygulamanız mümkündür. El ile yapılan bu örgü modellerinde kadife iplik kullanabilirsiniz. Modern örgü olarak uygulayacağımız bu battaniye modelleri için istediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Soft renkler kullanıldığında model kendini daha fazla göstermektedir. 

Son zamanların en moda uğraşların olan battaniyeler hakkında bilgi sahibi olmanız ve çeşitli örgü modellerini yapmanız için anlatımlı örgüler videomuzu izlemeniz yeterli olacaktır. Son derece kolay olan bu modellerde ihtiyacınız olan sadece şişler ve ipliklerdir. Bebeğiniz ve kendiniz için küçük bir zaman ayırın ve kış gününü sıcacık tutacak özel bir güzellik hazırlayın. Adım adım yapılışını takip edebileceğiniz bu modellerde şimdiden ören tüm hanımlara kolay gelsin.

Kuş Kafesleri Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.