Kolay Hobiler

Lastik Örgü ile Birlikte Pembe İnciler Motifleri Yapımı

15 Haziran 2019
Lastik Örgü ile Birlikte Pembe İnciler Motifleri Yapımı

Lastik örgü üstüne yapılan pembe inciler motifleri ile örgülerinizi örebilirsiniz. İnci motiflerini gören herkes sevgiyle bakacak.

Kadınların en çok sevdikleri işlerden biride örgü modelleri kullanmaktır. Oldukça kolay işlemlerle birbirinden farklı işler çıkartabilirsiniz, evde zaman buldukça yapılabilecek en uygun motive olma aracıdır. Şişle örülmüş eşyaları her kadın ister kullanmayı sever ve evinde kullanır. Görünüş açısından oldukça şık duran motifler kadınların ilgisini çekiyor ve yapmak için başlaysa bileceğiniz çok zevki bir iştir. Yapımı oldukça kolay olan, birbirinden farklı motifler çıkartarak şahane görüntü çıkartıp ister hediye edebilir ister de kendiniz kullanabilirsiniz.  Yazın gelmesiyle birlikte, yazlık örgüler çıkartıp rahatlıkta gezebilir ve insanlar tarafından beğeni toplayarak her zaman yapabilirsiniz. Çevrenizdeki arkadaş gurubunuzla paylaşıp, birbirinizden değişik örnekler alarak yapabilirsiniz. Özellikle kadınların büyük bir bölümü internet sayfaları üzerinden daha fazla motifler bularak, evlerinde kullanmak üzere battaniye, atkı, bere, lif gibi çok çeşit işler yapıyorlar. Özellikle evde oturmaktan sıkılan kadınlar için zaman geçirmek için yapılacak neşeli bir iştir. Bu yanı sırada kafayı dağıtmak amacıyla yapabilirsiniz.   

Pembe İnciler Örgü Modeli

Örgü Teknikleri Nelerde Kullanılır?   

İstediğiniz her yerde kullanabileceğiniz motifler vardır. Örneğin, kendi eviniz için paspas, kazak, patik, gibi şeyler yaparak kullanabilirsiniz. Ayrıca yeni doğan bir çocuk için bebek örgüleri yapabilir ve armağan edebilirsiniz. Kendi çocuklarınızın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla da başlayabilir uzun süre kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Yapımı kolay olan rengârenk lifler yapabilir ve kullanarak, yumuşacık dokusu sayesinde güvenle kullanabilirsiniz. Kafanızı dinlendirmek amacıyla da başlayabilirsiniz.

Pembe İnciler Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.