Kolay Hobiler

Lastik Şeklinde İki Renkli Su Yolu Örgü Modeli Yapılışı

11 Temmuz 2019
Lastik Şeklinde İki Renkli Su Yolu Örgü Modeli Yapılışı

Lastik şeklinde örülen ve dilediğiniz modele uygulayabileceğiniz su yolu motifleri. İstediğiniz renkleri de tercih edebilirsiniz.

Bağlamalı bir kıvrım verilerek oldukça ilgi çekici bir görünüme sahip olan  örgü modeli özellikle açık renk ipler ile oldukça güzel görünür. Bebek örgüleri için oldukça uygun olan bu model her örnek ile uyum sağlar. Genelde şiş ile tercih edilebilecek bir model olup kış giysileri için oldukça uygundur.  İkişer ilmeğin sıralı olarak atlanması ile oluşan bu örnek oldukça modern bir görünüme sahip olması nedeni ile tercih edilir.  Aralarda istenilen miktar kadar ilmek artırmak sureti ile de modelde genişleme meydana getirilebilir. Anlatımlı örgüler arasında da yer alan bu model, kolay anlatımı sayesinde oldukça sık tercih edilen bir modeldir. Birçok farklı ip modeli ve rengi bu model için uygundur. Her giyim ürünü için tercih edilebilecek bu model, güzel bir kombin yapıldığında oldukça şık bir görünüm kazandırır. 

Su Yolu Örgü Modeli

Hazır Giyim Markalarına Taş Çıkaran Örgü Modelleri

Oldukça ön planda olan örgü modelleri ile hazır giyimde satılan birçok model gölgede bırakılır.  Her gün çıkan yeni örgü modelleri ile oldukça farklı bluzlar ve yelekler örmek mümkün olur. Yelekler için tercih edilecek olan model, şiş yardımı ile örülebilir ve kalın şiş ile örülmesi tavsiye edilir. Çok basit bir örnek olması nedeni ile isteyen herkes bu modeli rahatlıkla tercih edebilir.  Her kıyafet ile uyum sağlayabilen örgü modelleri, hem ev için hem dış giyim için sıkça tercih edilebilen modellerdir.  

Su Yolu Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.