Kolay Hobiler

Mandal ile Yapılan Çok Şık İğne Oyası Modeli ve Yapılışı

18 Mayıs 2020
Mandal ile Yapılan Çok Şık İğne Oyası Modeli ve Yapılışı

Muhteşem bir iğne oyası yapmak ister misiniz, hemde mandalla yapacağınız bu iğne oyası resmen kendine hayran bıraktıracak türden.

Severek Yapılan İğne Oyaları

İğne oyaları yapanlar bu işi severek yaparlar. Birçok kadın sırf zevk için yapmaya başlar. Çünkü diğer örgü gruplarına göre oldukça farklıdır. İncelik ve dikkat ister. Verilen emeğin karşılığında ise ortaya çok güzel iğne oyası modelleri çıkar. Zorla yapılmayacak bir iş olduğundan dolayı hobi olarak kalmıştır. İstenmeden yapılırsa istenilen model çıkartılamaz. İğne oyası yapmaya alışan hanımlar bu işi tutkuya çevirir v e sürekli olarak bunu yapar. İğne oyaları hakkında yeterli bilgi ve tekniğe sahip olmayan bayanlar internet üzerinden alacakları yardımcı videolar ile çabalarını sonuçlandırabilirler. İnternette yer alan anlatımlı iğne oyaları hanımların bu işi öğrenmeleri için gerekli olabilecek her türlü bilgiyi detaylı bir şekilde verir. İsteyen her kadın iğne oyası yapmayı elbet başaracaktır. 

Mandal ile Yapılan İğne Oyası

İğne Oyası ile Ek Gelir Fırsatı

Eğer iğne oyasına yatkınlığım yok beceremem diye düşünüyorsanız ilk olarak bir kere daha deneyin. Hala yapamıyorsanız hazır satılan iğne oyaları ile eksiklerinizi giderebilirsiniz. Genç kız için hazırlanan çeyiz sandıklarında büyük bir yeri iğne oyaları kaplar. Kimi hanım kendisi yaparken çoğu kesim ise bu ürünleri hazır olarak satın almayı dener. Günümüzde hazır makineler ile de iğne oyası modellerinin yapıldığı bilinir. Bu nedenle eğer yapamıyorsanız siz de satın alarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Genç kızlarınızın çeyizini tamamlayarak mutlu günlerde kullanmasını sağlayabilirsiniz. Her çeyiz için farklı model tercih ederek sıra dışı bir çeyiz de oluşturabilirsiniz. 

Mandal ile Yapılan İğne OyasıZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.