Kolay Hobiler

Mandalina Dilimi Bebek Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

17 Ekim 2019
Mandalina Dilimi Bebek Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Mandalina dilimi bir diğer adıyla portakal dilimi örgü bebek yelek modeli yapılışı Türkçe videolu anlatımıyla bu yazımızda yer alıyor.

Mandalina Dilimi Örgü Bebek Yeleği 1

Örgü bebek yelekleri anlatımlarımız son sürat devam ediyor. Bebek yeleklerinde sıklıkla kullanılan bir örgü modeliniyle yapılan yeleğin anlatımını paylaşacağız. Örgü modelinin adı mandalina dilimi ve bir diğer adı ise portakal dilimidir. Mandalina dilimi motifleri yapılarak yapılan bebek yeleği özellikle kız bebekler ve çocuklar için yapılan güzel bir örgü modelidir. Elif Afacan tarafından örgü yeleğin yapılışı baştan sonra kadar anlatılmıştır. Mandalina dilimi bebek yeleği yapılışı için yapmanız gereken şey videoyu sona kadar izlemek. Hem yeleği hemde mandalina dilimi örgü modelini yapmayı öğrenmiş olacaksınız. Merak edenler için söyleyelim video uzunluğu 1 buçuk saat sürüyor.

Mandalina Dilimi Örgü Bebek Yeleği 2

Çok kullanışlı kız bebekler için oldukça şık bir model olan mandalina dilimi yelek (portakal dilimi) modelini anlatımını paylaştık. İp olarak nako elite baby alize happy baby kartopu babyone kullanabilirsiniz. 4 no şiş kullanılmıştır. 1.5 yaş bebekler için olan ölçüleri aşağıdaki anlatım videosunda paylaşılmıştır.

Mandalina Dilimi Örgü Bebek Yeleği 3

Mandalina Dilimi Örgü Bebek Yeleği Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.