Kolay Hobiler

Mayıs Tomurcukları Yazlık Örgü Şal ve Yelek Modeli

3 Mayıs 2019
Mayıs Tomurcukları Yazlık Örgü Şal ve Yelek Modeli

Mayıs ayında yazlık örgüler örmek isteyenler mayıs tomurcukları örgü modelinin anlatımını paylaştık. Yazlık yelek ve şallar yapmaya var mısınız?

Sabah akşam, yaz kış demeden elimizden düşmeyen şişlerle birlikte sürekli örgü örer ve boş vakitlerimizi değerlendiririz. Bu boş vakitlerimizde değerlendirdiğimiz şiş örgüler için ise sürekli bir yeni model arayışımız olur. Çünkü daima ördüğümüz ve sürekli bir şeyler yaptığımızdan yeni şeyler denemeyi yeni modeller tatmayı isteriz. İşte siz hemcinslerim içinde aynı durumu düşündüğümüz için sizlerle bugün yaz aylarına doğru girdiğimiz için üzerinize alabileceğiniz yelek ve hırkalar için yeni modellerimizden söz etmek isteriz. 

Mayıs Tomurcukları Örgü Modeli

Hırka ve yelek için kullanabileceğiniz ve çok sık tercih edilen modeller arasında; Göknar Ağacı, Tomurcuklu Burgular, Lale yaprakları, Haroşalı zikzaklar, Deniz Dalgaları, Yengeç bacakları, Fantezi ve Cilveli lastik, 2 Renkten yapılan örgüler, Ajurlu saray süpürgesi, Ajurlu Üçgen yapraklar, Çapraz bağlar ve yüzük taşı modellerimiz vardır. 

Bu modellerin yapımları çok ama çok kolaydır ve kolay olduğu kadar kesinlikle bu modelleri örerken keyif de alacaksınız. Görenleri çatlatacak cinsten modellerdir ve görenler sizden bu modellerin örneklerini isteyecektir. Üstelik bu modeller sadece yelek ve hırkalar için değil aynı zamanda şal, kazak ve süveterleriniz için de kullanabileceğiniz modellerdir. 

Mayıs Tomurcukları Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.