Kolay Hobiler

Mevsimlik Ajurlu Üçgenler Örgü Modeli Detaylı Anlatımlı

20 Temmuz 2019
Mevsimlik Ajurlu Üçgenler Örgü Modeli Detaylı Anlatımlı

Mevsimlik örgüleriniz için kullanışlı bir örgü modeli olan ajurlu üçgenler modeli ile hırkalar, kazaklar, şallar ve bluzlar örebilirsiniz.

Mevsimlik örgüleriniz için yepyeni örgü modelleri kullanabilirsiniz. Kullanacağınız örgülerin daha şık görünmesini sağlayacak olan ajurlu üçgenler motifleri hem yetişkin hemde çocuk örgülerinde rahatlıkla kullanılabilen bir şiş işi tekniğidir. Örgü ören kadınların çok beğendiği ve yüzbinlerce kişinin izleyerek beğendiğini ifade eden yorumlar yazmaları modelin ne kadar beğenildiğini gösteriyor. Sizde eğer yeni bir örgü modeli ile bir şeyler yapmak isterseniz burada anlatımı yapılan örgü modelinin detaylarına ulaşabilirsiniz. Anlatımlı videoyu izledikten sonra örgü motiflerinin nasıl yapıldığı ve ilmek sayılarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Örgü modelleri arasından en sevilen modeli sizde öğreneceksiniz.

Ajurlu üçgenler örgü modeli

Nerede kullanabilirim diyenler için biraz daha açalım. Örneğin genç kızlar için bluzlar yapılabilir. Annelere hediyelik yelekler ve çocuklara şık yelekler örülebilir. Yazlık veya mevsimlik olan bu örgü tekniği ilmek sayıları aşağıdaki videodadır. Hadi şimdi bu şık motifleri yapmayı öğrenelim.

Mevsimlik Ajurlu Üçgenler Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.