Kolay Hobiler

Mini Mini Örgü Çocuk Ayakkabı Patik Modeli Yapılışı

23 Eylül 2019
Mini Mini Örgü Çocuk Ayakkabı Patik Modeli Yapılışı

Minik ayakları soğuktan korumak için örgü ile ayakkabı patik yapabilirsiniz. Üstelik bir günde yaparak bitirebilirsiniz.

 Bebek Örgü Modelleri

Bebekler için hem yazlık hem kışlık pek çok bebek örgüleri modeli bulunmaktadır. Kışlık olarak yapılan bebek örgüleri yünlü ve kalın iplikler ile yapılırken yazlık olarak yapılan bebek örgüleri ise daha ince iplikler ile örülmektedir. Hem yazlık hem kışlık bebek örgülerine ve modellerine her geçen sezon yenileri eklenmektedir. Kız ve erkek bebekler için yapılan örgü modelleri ve renkleri birbirinden farklılık göstermektedir.

Kız Bebek Örgüleri

Kız bebekler için yapılan birbirinden şık ve zarif örgüler bulunmaktadır. Kız çocukları, bebekleri için yapılan örgülerde ağırlıklı olarak pembe ve pudra kullanılsa da aynı zamanda krem, beyaz, sarı, kırmızı, turuncu, yeşil tonları da sıklıkla tercih edilen renkler arasındadır. Tek renk ip kullanılarak yapılan örgü modelleri bulunduğu gibi iki veya daha fazla renk kullanılarak yapılan örgü modelleri de bulunmaktadır. Kız bebek örgülerini aynı zamanda boncuk, inci gibi aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz.

Örgü Çocuk Ayakkabı Patik Yapılışı

 Erkek Örgü Modelleri

Kız çocukları için pek çok örgü modeli bulunduğu gibi erkek çocukları içinde pek çok model ve örnek bulunmaktadır. Birbirinden şık erkek bebekler için yelekler, kazaklar, hırkalar, bereler, eldivenler, atkılar, patikler bulunmaktadır. Bebekler için örgü örmeye karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken doğru ip seçimi olmalıdır. Çok fazla toz tutmayan, alerjik bünyeler için daha uygun olan ipleri tercih ederseniz daha doğru olacaktır. Erkek bebekler için yapılan örgülerde daha çok mavi tonları ve beyaz tonları tercih edilmektedir.

Örgü Çocuk Ayakkabı Patik Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.