Kolay Hobiler

Minik Lalelerden Oluşan Harika Bir İğne Oyası Modeli

14 Ocak 2019
Minik Lalelerden Oluşan Harika Bir İğne Oyası Modeli

İğne oyası lale motifleri namaz örtüleri, mevlüt örtüleri ve başörtüsü kenarları için yapılıyor. Yazmalarınızda bu örneği kullanmak ister misiniz?

Minik Laleler İğne Oyası Modeli

İğne oyası yapımında eskiden şimdiye kadar hep doğada çiçeklerden esinlenerek örnekler çıkarılmıştır. Lale oyaları da doğada bulunan en güzel çiçek türünden birisidir. Yan yana duran üç tane laleden oluşan her bir oya modeli iğne oyası ile yapılıyor. Bu oyanın yapımı biraz uğraş istese de yazma kenarına işlendiği zaman ortaya çıkarmış olduğu görüntü buna değiyor. Bu yılın en çok yapılan oyalardan biri olan minik laleler oyası Neşe hanım tarafından kısa bir video ile anlatılmıştır. Minik lalelerden oluşan iğne oyası modelini her kadın bir kaç dakika içerisinde öğrenebilecek.

Kolay hobiler sitesinde bulunan iğne oyaları kategorisinde bundan sonra yepyeni model paylaşımları olacaktır. Siteyi takip ederek başka hiç bir yerde ulaşamayacağınız oyaların anlatımlarına ulaşabileceksiniz. Yapacağınız oyaları aileniz, komşularınız ve arkadaşlarınız çok beğenecek. Hayatında oya yapmamış olan kadınlar minik laleler örneği ile işe koyulabilirler.

Minik Laleler İğne Oyası Model Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.