Kolay Hobiler

Minik Minik Çok Güzel Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

3 Ekim 2019
Minik Minik Çok Güzel Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Minik motiflerle yapılan çok güzel tığ işi oya modelinin pembe yazma üzerinde uygulanışını bir video ile öğrenebilirsiniz.

Sezonun Trendi İğne Oyaları

Eğer tığ oyası modelleri arasında standart modellerden sıkıldıysanız ve farklılık, yenilik arıyorsanız sezonun yeni trend örneklerini deneyebilirsiniz. Farklılık yaratan tığ oyaları sizin de elinizden gelebilir. Severek yapacağınız tığ oyaları modellerinde birbirinden farklı ve yeni modelleri deneyerek fark yaratabilirsiniz. Örümcek modelleri tığ oyası modellerinde en sık tercih edilen modellerdir. Her oyada mutlaka bulunan örümcek modeli hem oyanın zeminini hazırlar hem de oyalara bütünlük katar. Örmesi oldukça kolay olan örümcek üzerine dilediğiniz her türlü motifi kolayca örebilir veya ekleyebilirsiniz.  Yemenini rengine uygun olarak tercih edeceğiniz modeller ile yemenilerde farklılık yaratabilirsiniz. Yazma kenarları için sunulan birçok farklı tığ oyaları arasından dilediğinizi seçerek bir an önce siz de örmeye başlayabilirsiniz. 

Minik Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Canlı Renkler İle Şık Tığ Oyaları

Tığ oyalarında iddialı modeller hep genelde canlı renklerden çıkar. Dikkat çeken tığ oyası modelleri rengârenk ipler ile tercih edildiğinde her daim ilgi görür.  Özellikle, yavruağzı, mor, yeşil ve kırmızı gibi modeller hem örülen oyanın modelini gösterir hem de herkes tarafından beğenilir.  Yazmanıza uygun renklerde tercih edeceğiniz oya iplikleri ile siz de kendi yazmalarınızı oyalar ile süsleyebilirsiniz. İnci ve boncuk kullanacağınız yazma kenarları yemenilerinizin daha da güzel görünmesini sağlar. Renkli boncuk tercihleriniz ile yazmalarınızı süsleyebilirsiniz. Kırılmayan inci boncuklar uzun yıllar boyunca yemenilerde ilk günkü gibi kalabilmektedir.

Minik Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.