Kolay Hobiler

Minik Prenseslere Dilimli Bebek Örgü Modeli Yapılışı

22 Ekim 2019
Minik Prenseslere Dilimli Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Kız çocuk ve bebekler için örgü dilimli yelek modeli tüm anlatımıyla bu yazımızdadır. Örgü bebek yeleği modeli prenseslere çok yakışacak.

Dilimli Örgü Bebek Yelek Modeli

Minik prenseslere örgü işiyle yapılan yelekler çok yakışıyor. Şimdi paylaşacağımız dilimli yelek modeli diye adlandırılan örneği de çok beğeneceksiniz. Nako Baby Lüks Minnoş ve Şiş No: 3.5 ile örülen model  bütün olarak örülmektedir. Sevil hanımın anlatımını yapmış olduğu dilimli yelek modeli ilmek sayıları ve tüm detayları video sayesinde herkese açıklanmıştır. Örgüye yeni başlayıpta en güzel yeleği ben örmek istiyorum diyorsanız eğer dikkatli bir şekilde videoyu izlemenizi tavsiye ediyoruz. Sonrasında hemen malzemelerinizi hazırlayıp istediğiniz boydaki çocuklar için bu yeleği örmeye başlayabilirsiniz.

Örgü bebek yelekleri yapan kişi sayısı son zamanlarda çok fazla arttı. Kadınlar instagram hesaplarında miniklere örmüş oldukları örgüleri paylaşıyorlar. Bu sayfalarda en çok karşımıza çıkan yelek modelinden birisi de dilimli yelek modeli. Yapılışını çok merak eden bir kitle vardı. Artık hiç kimsenin merak etmesine gerek yok çünkü aşağıdaki video sayesinde herkes öğrenebilecek.

Örgü Dilimli Bebek Yeleği Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Derya eminoglu dedi ki:

    Video hariç sayılarında verirmisiniz