Kolay Hobiler

Minik Yüzükler Örgü Modeli Şal ve Yelek Örneği Detaylı Anlatım

4 Mart 2019
Minik Yüzükler Örgü Modeli Şal ve Yelek Örneği Detaylı Anlatım

Yapacağınız yelek ve şallarda kullanmanız için minik yüzükler örgü modelinin detaylı anlatımını paylaşıyoruz. Bu modeli çok beğeneceksiniz.

Bu yazıda sizlere yüzük modelinin farklı bir modelinin paylaşımını yapıyoruz. Yüzük motifleri daha küçük ve aralarda haroşa kullanılmıştır. Yelek, şal ve bebek örgülerinde harika bir model. Kenarlara 5 tane haroşa ve aralara da 5 tane haroşa koyuluyor. Mini yüzük motifleri de 5 tane ilmekten oluşmaktadır. Büyük olan yüzük motifleri 7 ilmekten oluşuyor. Ters düz örgü tekniklerini bilen kadınlar bu örgü modelini dakikalar içerisinde öğrenebilir. Bir yelek öreceksiniz ve model bulamıyorsanız hiç endişe etmenize gerek yok. Sitede paylaşılan örgü videoları anlatımları ile sorununuza çözüm bulabilir ve en şık örgülerin anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Minik Yüzükler Örgü Modeli

Minik yüzük motifleri ile öreceğiniz bebek örgüleri de çok güzel olacak. Miniklere yelek örerken motiflerini minik yüzükler yaparsanız yelek üzerinde göz alıcı bir görüntüsü olacaktır. Hadi gelin şimdi örneğin nasıl yapıldığını bir video ile öğrenelim.

Minik Yüzükler Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.