Kolay Hobiler

Miniklere Yakadan Başlamalı Anlatımlı Örgü Modeli Yapımı

23 Temmuz 2019
Miniklere Yakadan Başlamalı Anlatımlı Örgü Modeli Yapımı

Minik bebeklere yakadan başlanarak yapılan anlatımlı örgü modeli. Bu modeli örmeye başlanırken yaka kısmından başlanıyor.

Sevgili kadınlar siz değerli ziyaretçilerimiz için yakadan başlamalı harika bir bebek örgü modelinin anlatımını paylaşıyoruz. Bu paylaşımda yakadan başlayarak bitimine kadar tüm ayrıntı gösteriliyor. Sizler de örgü iplerinizi hazırladıktan sonra bu örgü modelini öğrenmek isterseniz 33 dakikalık anlatımlı örgü videosunu izleyebilirsiniz. Tığ işi yakadan başlamalı bebek yeleği diye bilinen örgü modeli ile erkek ve kız bebeklerinize yelekler örebilirsiniz. Örgü örenler bu işin ne kadar zevkli olduğunu bilirler. Boş zamanlarını dolu geçirmek isteyenlerin genellikle örgüye yöneldiklerini biliyoruz. Örgüye yönelen kadınların ise ortaya çıkarmış oldukları ürünler göz kamaştırıyor. En çok örülenlerin başında ise bebek örgüleri gelmektedir.

Yeni Yakadan Başlamal Yelek Modeli

Her mevsim kullanabileceğiniz bir bebek yeleği modeli örmek istiyorsanız işte bu model tamda size göre. Delikli olmasından dolayı her mevsim rahatlıkla kullanabileceksiniz. Videoyu izlediğiniz zaman örgü modelini anlamazsanız ve aklınıza takılanlar olursa bizlere bildirebilirsiniz. Hadi şimdi örme zamanı!

Yakadan Başlamalı Yelek Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.