Kolay Hobiler

Minnak Bebelere Robasıyla Birlikte Örgü Modeli Yapılışı

13 Ağustos 2019
Minnak Bebelere Robasıyla Birlikte Örgü Modeli Yapılışı

Minnak bebelere anlı renkler ve göz alıcı örgü modeli ile yapılan harika bir örnek. Yumuşak pamuk ipliklerden yapılmış ve tasarlanmıştır.

Kadınlar örgü işi ile uğraşmayı çok seviyor. İşlerinden arta kalan zamanda çeşitli hobiler yapmayı seviyor. Günün stresi, ev temizliği, yemek derken yoruluyor. Bu işlerden arta kalan zamanda örgü örerek ruhlarını dinlendiriyor. Türk toplumu olarak örgü işleri yapmayı çok severiz. Hemen hemen her giysinin örgüyle örülmüş halini bulabilirsiniz. Tür kadınları aynı şeyleri yapmayı sevmez. Üreterek farklı model ortaya koyar.

Robasıyla yapılan bebek yeleği

Yelek Modelleri İle Dört Mevsim Şıklık

Örgüden yapılan birçok kıyafet modeli bulunuyor. Kadınlar yaptıkları bu örgüleri kullanmayı da seviyor. El emeği göz nuru olan örgü işleri her zaman seviliyor. Son zamanlarda her sezon kullanılabilen yelek modelleri ilgi görüyor. Yelek kışlık bir ürün gibi gözükse de her mevsim kullanılabiliyor. Örgüden yapılmış maxi boy, kolsuz salaş kışlık bir yelek örerek kullanabilirsiniz. Hem çok farklı bir tarz yaratmış olur, hem de kendi el emeğinizi üzerinizde taşırsanız. Yazlık ince iplerden de yelek modeli örerek sahil ve plajlar da kullanabilirsiniz. Bahar aylarından örgüden yapıkmış ince yelekler kullanılıyor. Farklı yelek modelleri örerek kullanabilir siniz. Her zaman alıştığınız yelek modellerini düşünmeyin. Asimetrik, farklı bir tarza örerek kullanabilirsiniz. Yelek herkes tarafından sevilen ve kullanılan bir ürün olduğu için, örgülü modelleri ve tercih edilir. Örgü modası hit geçmeyen, her sezon kendini yenileyerek çoğalan bir el işidir. Çoğu kadında hiç bitmeyen ve eksilmeyen bir tutkudur.

Robasıyla yapılan örgü yelek modeli

Robasıyla Birlikte Örgü Modeli Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM