Kolay Hobiler

Misinalı Şiş ile Ajurlu Örgü Bebek Yelek Modeli Yapılışı

17 Mayıs 2019
Misinalı Şiş ile Ajurlu Örgü Bebek Yelek Modeli Yapılışı

Bebek yeleği yapacak olanlar için misinalı şiş ile yapılan ajurlu harika bir model paylaştık. Modelin baştan sona anlatımı bu yazıdadır.

Siz de farkındasınızdır ki bu teknikleri bilmeden örgü işinin başına geçmek çok verimli olmaz ne yazık ki. Yeteneğin yanı sıra bilgi de isteyen örgü modelleri tek başına öğrenilmesi zor işlerdendir.

Bizim ise sunduğumuz bu bebek yelek modeli modeli ne uğraştırıcı ne de öğrenmesi zor bir modeldir. Örgüler arasında en çok rağbet görenlerden bebek yelekleri, severek kullandığımız soğuk havalardaki en yakın arkdaşımız. Şiş işi örgüler sizler tarafından tek renk olarak da yapılabilir, biz ise bu yelek modeli için gri ve siyah ip tonları seçtik. Örgüler anlatımlı örgüler şeklinde sunuduluğunda düşünüldüğünden kat kat basittir. Yazımızda bu tekniği öğrenebilirsiniz. Bu modelin örülüşünün en güzel tarafı ise daha başka ürünlere de uygulanabilmesi. Dilerseniz şal modelleri, yelek modelleri ve battaniye bile örebileceğiniz bu motifle, desenleri konuşturur renkleri coşturursunuz. 

Misinalı Şiş İle Bebek Yeleği

Minik bir bebeğim var ve onun için bir şeyler örmek isterim diyenler için de kolaylıkla bebek örgülerine uygulanabilecek bir modeldir bu yazıda ele aldığımız. Bu şekilde bebek bereleri, bebek hırkaları, bebek yelekleri, bebek battaniyeleri gibi çeşitli ürünler örebilirsiniz. 

Videolu anlatımımıza göz atın ve bu desenle istediğiniz kişiye istediğiniz ürünü örün. Renk seçimi ve ürün tercihi size kalmış. 

Misinalı Şiş ile Bebek Yeleği Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.