Kolay Hobiler

Mısır Tarlası Örgü Modelini Lastik Olarak Kullanabilirsiniz

16 Haziran 2019
Mısır Tarlası Örgü Modelini Lastik Olarak Kullanabilirsiniz

Mısır motifleri ile yapılan ve adeta bir tarlayı andıran örgü modelini kıyafetlerinizde lastik olarak kullanmak için nasıl yapıldığını buradan öğrenebilirsiniz.

Bebek örgüleri içinden en çok patikler örgüler bebeklerin ayaklarına çok yakışmakta. Çoğu patikler içinden en çok denenmek istenen bu modeldir. Şiş ile örülen bu model nasıl ördüğü konusunda paylaşırken mutluluk verir. Bu modelin örülmesi düşünülenin aksine çok kolaydır. Model de renk seçimi tamamen kişiye kalmış. Tek renk veya birçok renkler ile örülebilir.

Kısmet açan örgü modellerinden bahsetmek gerekirse, öncelik olarak bu modeller için niyetlenmek ilk kuraldır. Geleneklerde ki çeyiz hazırlığının nedeni niyetlenme amaçlı olsa da bu eşyalar evlenildikten sonra da kullanılır. Gelinlik çağındaki kızlar için hazırlanan bu örgü model sayesesin de bir kaç hafta içinde evlenebilirsiniz.

  Günlük olarak kullanılabilen örgü şallar herkes tarafından tercih edilebilir ve kullanışlı bir örgü modelidir. Bu model ise tamamen havanın soğuğundan koruyarak aynı zamanda şıklığınıza şıklık katacak kadar güzeldir. Bu yüzden sadece sğuk hava için değil elbise için aksesuar amaçlı da tercih edilebilir. Bu modeli kişinin tercihine göre farklılık gösterir. Bu modelde kullanılan renkler koyu ise kombinlenecek olan elbise açık renkte olmalıdır.

 Narin ve zarif olan bu örgü modelini görenler tekrar tekrar bakmak isterler. Nadide olan bu şiş örgü modeli çok kısa sürede örülebilen bir modeldir. Örülmesi keyif alınan bu model biraz karışık gibi görünüyor olsa da yapılışı kolay ve çok şık benzersiz bir şiş örgü modelidir.

Mısır Tarlası Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.