Kolay Hobiler

Modası Geçmeyen Bebek Örgü Modelleri Göz Dolduruyor

27 Ağustos 2019
Modası Geçmeyen Bebek Örgü Modelleri Göz Dolduruyor

Modası geçmeyen ve uzun yıllardır yapılan bebek örgü modelleri göz dolduruyor. Tüm kadınların bu örgü modellerini kullanması gerekiyor.

Kış mevsiminin vazgeçilmez işi örgü örmektir. Soğuk hava şartlarında iç ısıtan ürünler örülür ve kış boyunca giyilerek ısınmak mümkün olur. Çetin şartlara karşı oldukça dayanıklı yün içlikler ve süveterler özellikle erkeklerin imdadına koşar. Teni saran ve ısıtan içlikler her türlü hastalığa karşı korur. Kışlık örgüler arasında yer alan ürünler ile kış mevsimini oldukça rahat bir şekilde atlatmak mümkündür.  Yaz mevsimi geldiğinde ise genelde bu ürünler rafa kalkar. Kışa doğru tekrar raftan indirilerek değerlendirilmek üzere örgüler hazırlanır. Kışlık örgü kategorisinde en çok tercih edilen bir diğer ürün patiklerdir. Her ayağa uyabilecek şekilde örülen patik modelleri hatırda kalıcı olmaları ile de önem taşır. Rengarenk örülen patikler uzun yıllar hiç bozulmadan kullanılabilmektedir. İpli ve boğazlı modeller ile son derece hoş duran patikler yediden yetmişe her yaş grubunun giyebileceği şekilde örülür. 

Tamamlayıcı Örgü Ürün Grupları

Örgü modelleri denince genelde gösterişli modellerden de bahsetmek mümkündür. Sonbahar gelinleri için hazırlanan örgü şal modelleri gelinliklerin üzerlerine sabitlenerek gelinlere farklı bir hava katar. Çeyiz için de son derece güzel bir tercih olan şal modelleri simli iplerden tercih edilerek ortaya daha güzel ve havalı bir şal çıkartılır. Geçmişten günümüze gelen birçok motif ve modelin birleştirilmesi ile oluşturulan şallar her dönem modern giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Modası asla geçmeyecek olan ürünler örgüler ile hazırlanarak daima geleneklerimizin canlı tutulması amaçlanır.

Modası Geçmeyen Bebek Örgüleri

Tunus işi örgü bebek takımı
Annelerin Vazgeçilmez Örgü Modeli
Bir Günde Tamamlanan Kolay Örgü Modeli
İnstagram Fenomeni Kapşonlu Örgü
Fare Dişi Örgü Bebek Hırkası
Kışa Hazırlık Birbirinden Güzel Bebek Örgü
Burgulu Dikişsiz Örgü Bebek Yeleği Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.