Kolay Hobiler

Modası Hiç Geçmeyen Minik Çiçekler İğne Oyası Modeli

17 Ekim 2019
Modası Hiç Geçmeyen Minik Çiçekler İğne Oyası Modeli

Hem şık hem de işlemesi kolay iğne oyası yazma modeli. Zürafa dağları arasına işlediğim bu şirin oyaya minik çilekler adını verdim. Pembe yazmaya da ayrı yakıştı.

Modası hiç bir zaman geçmeyen minik çiçeklerle yapılan iğne oyası modeli yazma kenarlarında kullanılıyor. İsteyen kadınlar havlu kenarlarına da işlese de bu model yazmaya ayrı bir yakışıyor. Zürafa dağları arasında yapılan minik çiçekler motifleri pembe bir yazmaya çok yakışmış. Açık renk yazmalarda çok şık duracak olan bu iğne oyası modelinin anlatımını Solak Oyacı yayınlamıştır. Çiçek oyaları iğne oyasının ilk yapılmaya başladığı zamanlardan beri yapılan oyalardandır. O zamandan beri en çok tercih edilen oyaların da başında geliyor. Güzel bir çiçek oyası ile sizde yazmalarınızı süslemeye ne dersiniz?

Çiçekli oyalardan tutun boncuklu oyalara kadar bir çok modelin anlatımına ulaşmak isterseniz iğne oyaları kategorisini beğenebilirsiniz. Yazmalarınıza ve havlularınıza uygun modeller bulacaksanız. Eğer bir çeyiz hazırlığındaysanız bu kategori tamda size göre. Bir çok ihtiyacınızı buradan giderebileceksiniz.

Minik Çiçekler İğne Oyası Yazma Kenarı Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.