Kolay Hobiler

Mor Çiçekli Tığ İşi Yazma Modeli Ortalığı Kasıp Kavurdu

27 Mayıs 2019
Mor Çiçekli Tığ İşi Yazma Modeli Ortalığı Kasıp Kavurdu

Çiçekleri yazma ve düz renk yazmaların kenarında rengarenk duran mor çiçekli tığ işi yazma modeli. Bu oya modeli ortalığı kasıp kavuruyor.

Tığ ile yapılan bu oya tekniğimiz son derece şık ve zariftir. Oya teknikleri içinde tığ ile el işi tekniği kullanmak diğer oya tekniklerine göre çok daha yapımı kolaydır. Biz de sizi çok zorlamayacak olan bu modeli sizlerin beğenisine sunduk. El işi yapmaya yeni başlayanlar için de çok zor olmayan ve yapımı da hoş duran bu modelimizi ister şal yapımında, ister tülbent yapımında, ister şık bir yazma yapımında kullanabilirsiniz. Modelimizi örmek için resimde yer alan modele bakmanız yeterlidir. Resimde görüldüğü gibi son derece şık ve zarif duran modelimizi yapmak için eminiz çok sabırsızlandınız. Bir an önce modele örmeye başlayabilirsiniz.

Mor Çiçekli Tığ Oyası

Simli İplerle Harika bir Model Sizlerle

Renkli ipler sıradan iplere göre çok daha şık ve modern bir hava kattığı için oya tekniklerinde genelde bu iplerden yararlanılmaktadır. Siz de tercih ettiğiniz modelde hoşunuza giden renkte renkli ip tercih ederek oyamızı yapmaya bir an önce başlayabilirsiniz. İstediğiniz renkte zevkinize uyan bir simli ip tercih ettikten sonra örmeye başlayabilirsiniz. Modelin istediğiniz gibi güzel ve sorunsuz bir şekilde olmasını istiyorsanız tığ seçimini doğru yapmalısınız. Uygun tığ seçimini de yaptıktan sonra artık işin en zevkli kısmı olan oya kısmına geçebilirsiniz. Modelimizi ördükten sonra isterseniz sevdiğiniz birine el emeği göz nuru bu ürünü hediye ederek sevdiğiniz kişiyi mutlu edebilirsiniz.

Mor Çiçekli Tığ İşi Yazma Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.