Kolay Hobiler

Mor İğne Oyası Modeli Kadınların En Çok Tercih Ettiği Motif

28 Ağustos 2019
Mor İğne Oyası Modeli Kadınların En Çok Tercih Ettiği Motif

Kadınların en çok tercih ettiği iğne oyası modelleri arasında olan bu motifi herkes tercih ediyor. Sizde modeli burada öğrenebilirsiniz.

 Günümüzde kadınların evde yaptıkları el emeği işler arasında yer almaktadır. Özellikle de evde boş zamanlarını değerlendirmek için tercih edilen ürünlerdir. Sizler de kendinizi günde bir kaç saat ayırarak kendinize birbirinden farklı modeller çıkartıp uzun yıllar kullanabilirsiniz. Göz nuru işler evlenecek olan genç kızların çeyiz sandıklarında mutlaka bulunması gereken eşyalardır. Gittiğiniz her yerde yapabileceğiniz ve yaparken büyük bir keyif alacağınız harika bir iştir. Günümüzde hala evlerde kullanılan ve yapılan  en önemli ürünlerin başında iğne oyaları gelmektedir. Görüntü açısından da oldukça şık durduğu için tercih edilen el emeği işler arasından istediğinizi seçerek yapmaya başlayabilirsiniz  

Mor İğne Oyası Modeli Yapılışı

Özenle Örülen ve Hediye Edilen İğne Oyaları

Öğrendikten sonra istediğiniz her modeli çıkartıp uzun yıllar kullanabilirsiniz. Evlerde en çok yapılan ve kullanılan işler arasında havlu oyaları, masa örtüleri için oya modelleri, peçete takımları, vitrin örtüsü modelleri, sehpa örtüsü modelleri gibi birbirinden farklı modeller yer almaktadır. Sizler de sevdiklerinize ve kendiniz kullanmak için iğne oyası modelleri yapmaya başlayabilirsiniz.  Günümüzde birçok kadın bu becerisini geliştirerek satıp ek kazanç sağlamaktadır. Her kadının yapabileceği bu işler nesillerden gelen bir sanat olarak değerlendirilir. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olmasına rağmen, evlerin büyük bir bölümünde hala karşımıza çıkmaktadır. Hala bir çok hediyelik eşya satışı yapılan dükkanlarda ağırlıklı olarak iğne oyası modelleri satılmaktadır. Oldukça beğenilen bu modeller değer bakımından da oldukça kıymetlidir.

Mor İğne Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.