Kolay Hobiler

Mor Laleler Örgü Yelek ve Bebek Battaniyeleri Modeli

11 Mayıs 2019
Mor Laleler Örgü Yelek ve Bebek Battaniyeleri Modeli

Bayan yelekleri, bebek battaniyeleri, atkılar gibi bir çok örgüde kullanılabilen mor laleler örgü modelini detaylı olarak bir kaç dakikada öğrenin.

Söz konusu el işi ürünler olduğunda akla ilk gelen ürünler ilmek ilmek örülmüş, emek verilmiş, saatler harcanmış örgülerdir. Bu sebeptendir ki örgü modellerine her geçen gün yenisi eklenir… Renk renk, motif motif. Hepsi sevgiyle işlenmiş, gönüllerde taht kurmuş motiflerdir ki biz de bu videomuzda bunlardan en sevilenini sizlerle paylaşıyor olacağız. 

Mor Laleler Örgü Modeli

Şiş işi örgüler arasında favorilerinizden biri olacak, örmeye doyamayacağınız bu model ile ister kendinizi şımartın isterseniz de sevdiklerinizi. En sevdiğiniz renki iplikleri seçin, videonun karşısına geçin ve örgü yapılışının detaylarını izleyin. Bu video sayesinde hem yeni başlayanlar hem de bu konunun ustası olup farklılıklar arayan hanımlar örgü modellerinin keyfini çıkaracak ve hiç zorlanmayacak.

Peki neyi bekliyorsunuz? Anlatımlı modellerin ve anlatımlı örgülerin bulunduğu videomuzu izlemek için zaman kaybetmeyin. Unutmayın ki, siz kendi emeğinizle yarattığınız örgüleriniz ile sadece bir ürün ortaya çıkarmazsınız, ayrıca kendinizi yansıtmış olursunuz. Beklemeyin ve kim olduğunuzu, kendinizi en yaratıcı şekilde ifade edin. Siz kendinizi anlatırken biz de size severek yardımcı oluyoruz. 

Mor Laleler Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fatma matuğan dedi ki:

    Bende örnekleri takip etmek isterim