Kolay Hobiler

Mor Menekşeler Örgü Şal Yelek ve Bebek Örgüleri Modeli

16 Mayıs 2019
Mor Menekşeler Örgü Şal Yelek ve Bebek Örgüleri Modeli

Mor menekşeler örgü modelini kadın yelek, şal, bebek örgüleri, atkı bere, yazlık ve kışlık örgüler olmak üzere her türlü örgülerde kullanabilirsiniz.

Çeşit çeşit göz alıcı ve ilgi çekici örgü modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Biz örgü dünyasını çok seviyor ve içinde bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Daha da büyük mutluluk ise bizim için bu değerli bilgileri sizlerle paylaşabilmek ve paylaşırken beraber büyümek. Tek başına öğrenmek kolay olmayabilir, bu nedenden ötürü anlatımlı örgü videoları ile karşınıza çıkmak bizim için büyük bir zevk. Size en ufak destek ve yardımda bulunabiliyorsak ne mutlu Kolayhobiler ailesine.

Şiş işi örgülerle şıkır şıkır şeyler örebilirsiniz. Örneğin yelek modelleri ve şal modelleri gibi. Tarızınıza ve şıklığınıza önem veriyor, hem spor hem de şık kombinlerinizde göz odağı olmak istiyorsanız kendiniz için öreceğiniz harika örgü modelleri ile göz kamaştırın. Şık ve tarz olmak sadece hazır giyim ile olmaz. El emeği ile bundan daha da fazlasına ulaşabilirsiniz. Popüler ürünleri örgü işleri ile birleştirerek her zaman olduğunuzdan daha farklı ve çekici gözükeceksiniz.

Mor menekşeler örgü modeli

Kendim için örmeyi severim ama bebeğim için de örmek istiyorum derseniz bebek örgüleri de yapabilirsiniz. Ister hırka, ister yelek, ister şal ya da hatta battaniye. Hem bebeğinizi eskilerin yaptığı yöntemle koruyun, büyütün hem de ona eşsiz hatıralar bırakın.

Pratik ve bilgi dolu videomuz ile siz de örgü konusunda ufkunuzu genişletin.  

Mor Menekşeler Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.