Kolay Hobiler
hd porno

Mor Salkım Çiçekleri Kadın ve Bebek Örgü Modeli Yapılışı

14 Ekim 2019
Mor Salkım Çiçekleri Kadın ve Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Mor salım çiçekleri örgü motifleri ile yetişkin ve bebekler için örgüler örebilirsiniz. Yazlık örgüler için bu motifler çok uygun!

Hem güzel hem keyifli. Bu sadece görünüşü için geçerli değil, örmesi de çok keyifli. Örerken çabuk ilerleyeceğiniz ve göz açıp kapatıncaya kadar bitmiş olacak bu model son dönemlerdeki favoriniz olacak. Örgü modellerinin hepsi güzeldir ama bu modelin bir başka olduğunu kendi gözlerinizle görecekesiniz. Hangi örgüleri örebileceğinizi sayalım isterseniz hemen… Mesela yelek modelleri, şal modelleri veya bebek örgüleri. İsteğiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hangi kategoriden örmek isterseniz onu örersiniz.

Sizinle paylaşmak için sabırsızlandığımız yeni videomuz ile güzel bir örgü göstereceğiz. Anlatımlı örgüler olarak izleyeceğiniz paylaşımımızda hiç zorlanmayacaksınız çünkü görerek öreceğiniz bir model sözlü anlatımla kıyaslandığında kat kat kolaydır. Yine karşınıza muhteşem bir şiş işi örgüsü ile çıkıyoruz ve kesinlikle kaçırmanızı istemiyoruz. Bir kaç dakikanızı ayırarak videomuzu izleyin ve keyifle örgümüzü izleyin.

Mor Salkım Çiçekleri Örgü Modeli

Bu izleyeceğiniz örgüyü battaniye örerken de uygulayabileceğinizi unutmayın. İster kendiniz için bir yetişkin battaniyesi, isterseniz bir bebek battaniyesi. Çok kullanışlı battaniyenizi örmek için videomuzda size anlattığımız gerekli ekipmanları hazırlayın. İster dantellerle ister boncuklarla süsleyebileceğiniz battaniyeniz için istediğiniz rengi seçin ve örmeye başlayın.

Örneğin motifini videomuzda bulabilirsiniz.

Umuyoruz ki beğeneceğiniz bir video olacaktır. Kendi örgülerinize uygulayacağınızı duymak bizi mutlu edecektir.

Mor Salkım Çiçekleri Örgü Modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.