Kolay Hobiler

Mor Sarmaşıklar Örgü Yelek ve Bebek Battaniyeleri Modeli

24 Mayıs 2019
Mor Sarmaşıklar Örgü Yelek ve Bebek Battaniyeleri Modeli

İki renkli mor sarmaşıklar örgü modeli kadın yelek ve bebek battaniyelerinde kullanılan, kaçırılmayacak bir örgü modelidir.

Evde oturan ya da stres atmak amacı ile bir şeylerle uğraşmak isteyenler ilk olarak örgü işi ile uğraşırlar. Örgü modelleri ile hem sevdiklerinize hem de kendinize dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bu örgü modeli ile gününüzü daha da keyiflendirerek kendinize çok şık ürünler yapabilirsiniz. Şiş ile yapılan ve eğlenceli olan bu model ile hiç örgü yapmayı bilmeyenler bile rahatlıkla bu modeli kendi başına çıkararak birçok şey yapabilir. Öncelik olarak bu modeli yapmak istiyorsanız bu model ile alakalı olan şiş temin ederek sizlerin zevkine göre renkli ip alarak bu modeli örmeye başlayabilirsiniz.

Örgüyü yaptıktan sonra kış ayları geldiği zaman dilerseniz kendinize çeşitli şal modelleri, yelek modelleri çıkararak kendinize bu tip ufak şeyler yapabilirsiniz.

Mor sarmaşıklar örgü modeli

El emeği ürünler her zaman için hazır ürünlere göre daha farklı ve daha anlamlıdır. Sizde sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz anlatımlı örgüler videolarını izleyerek dilediğiniz her ürünü yapabilirsiniz. Kış geldiği zaman tercih edilen örgü işleri sıcacık bir kış geçirmenize vesile olacak. Aynı zamanda hediye yaptığınız kişileri de mutlu edecektir. Sizlerin daha kolay öğrenmenize olanak sağlayarak eliniz alıştığı zaman da kendiniz bile model çıkarmanıza olanak sağlar. Örgü modeli ile hayatınızı renklendirebilirsiniz.

Mor Sarmaşıklar Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.