Kolay Hobiler

Mor Yazmalara Çok Yakışan Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli

7 Haziran 2019
Mor Yazmalara Çok Yakışan Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli

Mor yazma kenarlarında çok şık duran tığ işi boncuk oyası modeli. Çok kibar görünen bu örneği mutlaka sizlerde öğrenmelisiniz.

El emeklerini seven,  her daim el sanatlarından biri olan tığ işleri herkesler tarafından önemi bilinmektedir.  Günümüzün hazır makinelerinde ortaya çıkan,   standart kıyafetler,  battaniyeler,  şallar ve benzeri eşyalar insanlar olması sebebiyle pek bir önemi kalmamaktadır. Ancak;  el emeği verilen tığ işleri ile beraber ortaya çıkan nesneler enfes görüntüleri ve benzersiz tasarımları ile diğer el sanat grupları arasında ayrılmaktadır. Yapılan el sanatlarına,  bakıldığı zaman sadece keyifli vakit geçirmek isteyenlerin açısından tığ işlerinin çok fazla yönde artıları vardır.  Tığ işleri ile uğraşan insanların hayal dünyasında yer alan yaratıcı motifler ve tasarımlar sayesinde herkesin ilgi odağı olmuştur.  Tığ işleri sayesinde kişilerin olumsuz tüm enerjilerini ve dikkatini buraya vererek endişelerinden,  sıkıntılarından,  olumsuz düşüncelerini terk ederek yaşama pozitif bakmayı öğrenirler.  Örme sanatları,  sayesinde insanlar kendilerini daha mutlu ve üretken hissetmesine yardımcı olacaktır.

Mor Yazma Oyası

Tığ işleri,  günümüzün hemen hemen her alanında yerini korumaktadır.  Ortaya çıkan ürünlerin,  günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alarak önemini korumaktadır.  Kullanmış olduğumuz eşyalar arasında örnek verildiği zaman tülbentler ve şallar,  önlükler,  yelekler,  bebek battaniyeleri, eldivenler, patikler,  bebek kazakları,  bebek patikleri gibi birçok farklı kategorilerde ürünlerin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.  Bunlar haricinde, süs amacıyla ortaya çıkan ürünlerde vardır. Bunlar arasında danteller, kolye kenarları,  fularlar ve benzeri el emekleri ortaya çıkmaktadır Bu sayede herkesin zevk ve tasarımlarına hitap eden ürünler bir araya gelmiş olur.

Mor Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.