Kolay Hobiler

Mor Yazmaya Tığ İşi ile Yan Kayan Yıldızlar Oyası Yapılışı

13 Haziran 2019
Mor Yazmaya Tığ İşi ile Yan Kayan Yıldızlar Oyası Yapılışı

Mor renk yazma kenarına tığ işi ile yan kayan yıldız oyasının yapılışı. Yıldız motifleri ile yazmalar daha göz alıcı olacak.

Modelimizi kolaylıkla tığ yardımı ile çıkarabilirsiniz. Oldukça basit bir örnektir ve birçok farklı kumaş ile uyum sağlar. Örgüye yeni başlamak isteyenler ve henüz acemi olan hanımlar bile bu modeli kolayca çıkartabilir. Tığ işi yazmalar için son derece güzel ve gösterişli bir modeldir.  Sade renkler tercih ederek, her türlü kıyafet ile kombin yapılabilecek bir modeldir. Eline güvenen ve örgü kalitesini seven hanımlar da ustalık ile bu modeli deneyerek, şık bir yazma elde edebilirler.  Modeli kullanmaya karar verdiğiniz yazmayı seçtikten sonra uygun bir oya ipi tercih ederek hemen oya modelleri başlayabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir modeldir ve çok rahat örülür. 

Yan Kayan Yıldızlar Oyası

Boş vakitler için ideal bir modeldir. Günlük olarak kullandığınız her türlü şal tülbent ve fularlarınız için daha hoş bir görüntü elde etmenizi sağlar.  Kendini gösteren bir modeldir ve her renk oya ipi ile oldukça muazzam bir görüntü oluşturur. Sadelik ve şıklığı seven hanımların tercihi bu modelden yanadır.  Eliniz alıştıktan sonra aynı gün bile bitirebileceğiniz kolaylıkta bir modeldir. Yemeniye tığlama yöntemi ile kolayca işleyebilirsiniz. Ayrı bir dikiş işlemi gerektirmez. Günlük yaşantınızda kullanabilir, sevdiğiniz her yaştan arkadaş ve akrabanıza hediye olarak sunabilirsiniz.  Çok pratik bir örgüdür ve yapımı oldukça zevklidir. Boş zamanları değerlendirmek için tercih edebileceğiniz bu modeli, eğlenceli modeli sayesinde hiç sıkılmadan bitirebilirsiniz. 

Yan Kayan Yıldızlar Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.