Kolay Hobiler

Muhteşem Güzellikte Çok Havalı Örgü Modeli

6 Mart 2020
Muhteşem Güzellikte Çok Havalı Örgü Modeli

Havasından geçilmeyen örgü modeli ile inanılmaz güzellikte bebek ve yetişkin örgüler örebilirsiniz. Bu şık modeli hemen öğrenin!

Orijinal Örgü Modelleri Nasıl Elde Edilir

Örgü modelleri denildiğinde herkesin aklına gelebilecek standart örgü tipi modelleri mevcuttur. Bu tür modeller herkes tarafından bilinen ve uygulanan modellerdir. Fakat günümüzde kişiler geleneksel örgü modelleri dışına çıkma arayışı içerisindedir. Farklı olan her zaman akılda kalıcıdır. Bu nedenle azımsanmayacak bir kitle gerek kendi sosyal çevrelerinde gerekse sanal ortamda farklı örgü modellerini arayış içerisindedir. Bu arayış özellikle yaz ve kış aylarının başlangıcında artmaktadır. Bunun için sosyal medyada birçok paylaşım sitesi mevcuttur. Örgü görsellerinin yanında örgü yapılışları da bu sitelerde oldukça açıklayıcı bir biçimde ifade edilmektedir.

Havasından Geçilmeyen Örgü Modeli

Kışa Özgü Örgü Modelleri

Kışlık örgüler daha kalın iplerin kullanıldığı ve daha farklı örgü teknikleri ile üretilen çeşitli örgü ürünlerini oluşturmaktadır. Bu ürünlerde genellikle sıcak tutması amacı ile sık ilmekler atılmaktadır. Kışlık örgüler oldukça revaç gören örgü yapım tekniklerini içermektedir. Örgünün şekline ve ipin kalınlığına göre örneğin örülen ürün örgü bir kazak ise daha kalın veya daha ince olabilmektedir. Bu nedenle örgü işlemi gerçekleşmeden önce doğru ip ve örgü şekli seçimi örgü ürününden memnuniyet açısından önem taşımaktadır.

Yaza Özgü Örgü Modelleri

Yazlık örgüler oluşturulurken kışlık örgü ürünlerine göre daha ince iplikler kullanılmakta, daha gevşek ilmekler kullanılmaktadır. Böylelikle yaz için hazırlanan örgü ürünü, kişiyi terletmeyerek, ürün içerisinde rahat bir şekilde de hareket etmesini sağlayacaktır.

Havasından Geçilmeyen Örgü ModeliETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.