Kolay Hobiler

Muhteşem İğne Oyası Sıralı Tek Renk Yemeni Kenarı Modeli

14 Eylül 2019
Muhteşem İğne Oyası Sıralı Tek Renk Yemeni Kenarı Modeli

Tek renk yemeni kenarına yapılan muhteşem iğne oyası modeli. Sizde namaz örtüleri ve mevlüt örtülerine bu modeli uygulayabilirsiniz.

Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri

Kadınlar ev işlerinden geri kalan zamanlarda, iğne oyası yaparak vakit geçirmeyi çok seviyorlar. Kadınlar evlerinde çeşitli el işleri yapmayı çok severler. Bu yüzden boş vakitlerini bu tarz el işleri ile değerlendirmeyi çok severler. Kadınların hobi olarak edindiği iğne oyası işleri her kadın tarafından çok seviliyor. Sizler de ev işlerinden geri kalan zamanlarda kendinizi bir meşgale arıyor iseniz kesinlikle iğne oyası modellerini yapmayı denemelisiniz.

İğne Oyası Sıralı  Yemeni Kenarı Yapılışı

Çeyizlik Ürünlerde İğne Oyaları

Ülkemizde çeyiz hazırlığı genç kızların yapmış olduğu bir gelenek ve görenek tir. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan çeyiz geleneği, her geçen gün kendini yenileyerek ilerlemektedir. İğne oyası modelleri kadınlar tarafından en çok tercih edilen çeyizlik ürünlerdir. Çeyizlik ürünlerini en çok oya modelleri bulunuyor. Çeyizlerin olmazsa olmazı havlu kenarları en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Seçmiş olduğunuz havlunun rengine ve modeline göre ip tercihi yaparak çok güzel tasarımlar ortaya koyabilirsiniz. Örmüş olduğunuz oyaları çeşitli boncuklar ve pullarla süsleyerek farklılık katabilirsiniz. Birbirinden güzel oyaları havlu veya tülbentlerin kenarına geçirerek, çok güzel bir hale getirebilirsiniz. İğne oyaları en çok tercih edilen çeyizlik ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle çeyizlik yazmalara yapılmış olan iğne oyaları çok fazla beğeniliyor. Yazmalardaki oyalar ne kadar güzel olursa o kadar dikkat çekici olur. Sizler de internet yardımı ile birçok oya modelini bulabilirsiniz.

İğne Oyası Sıralı Yemeni Kenarı Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.