Kolay Hobiler

Muhteşem Örnek Tepede Boncuk Taneleri Tığ İşi Oya Modeli

1 Nisan 2020
Muhteşem Örnek Tepede Boncuk Taneleri Tığ İşi Oya Modeli

Tepede boncuk taneleri diye adlandırılan tığ işi oya modeli görenleri şaşırtıyor. Muhteşem görünümlü tığ oyasının detayları buradadır.

En Zarif Tığ Modelleri

Tığ oyası modelleri, son derece zarif tasarımlardır. Tığ işleri aslında son derece kolay el sanatları arasındadır. Tığ ile yapılan modeller içerisinde, masa örtüleri, bardakaltları ve tepsi örtüleri yapılabilir.

Tığ işleri, çok kolay ve zevkle yapılan işler arasındadır. Bu nedenle, çok çabuk yapımı tamamlanacaktır. Tığ işleri ile farklı tasarımlar da yaratılabilir. Yakalar, şallar ve perde tasarımları gibi. Pek çok kişi tığ ile takı tasarımı da yapmaktadır. Küpelerde ve kolyelerde çok güzel örnekleri yer almaktadır. Hem şık hem de otantik duracak tasarımlardır. Geleneksel çizgileri yansıtması bakımından da ayrıca kıymetlidir. Tüm dünyada artan bir eğilim gösteren el sanatları, ülkemizde de genç kuşaklar tarafından tercih edilmektedir. Boş zamanlarını geçirmek isteyenler için de faydalı uğraşlar arasındadır.

Tepede Şeker Taneleri Tığ İşi Yapılışı

Tığ İşlerini Yapmak Son Derece Kolaydır

Havlu kenarları ve masa örtülerinde sıklıkla görülen tığ işlerini yapmak, son derece kolaydır. Havluların ve yazmaların son derece şık durduğu tığ işleri, çeyizlerde de geniş yer bulmaktadır. Kuşaktan kuşağa süregelen tığ işleri, her dönemin vazgeçilmez dekoratif unsurlarıdır. Yapan kişinin iç dünyasını yansıtması bakımından da son derece özgün tasarımlardır. En zor ve karmaşık görünen desenler bile, biraz sabırla son derece rahat yapılacaktır. Tığlar ile çanta ve şapkalar da yapılmaktadır. Hobiler arasında en zevkli yapılan el sanatları içerisindedir. Çok şık ve zarif motiflerle doludur.

Tepede Şeker Taneleri Tığ İşi YapılışıETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.