Kolay Hobiler

Muhteşem ve Çok Basit Bebek Yelek Örgü Modeli Yapımı

22 Mart 2020
Muhteşem ve Çok Basit Bebek Yelek Örgü Modeli Yapımı

Miniklere yaptığınız kıyafetleri bu örgü modeli ile yaparsanız havalara uçacaklar. Motiflerini siz de çocuklarda çok beğenecek.

Sadece bir şiş kullanarak birbirinden güzel modeller çıkartabilirsiniz. Evde canı sıkılan kadınların evde yaptıkları örgü Örmek çok keyifli ve zevkli bir iştir.  Moda anlamında kendinden hiç bir şey kaybetmeden günümüze de hala yapılmaya ve sevilerek Kullanılmaya devam ediyor. Gezmeye gittiniz evlerde mutlaka, yer alıyor. Görüntü açısından da oldukça şık duran bu modeller kullanım açısından da uzun yıllar kullanmak ta mümkündür. Kendi ellerinizle yaptığınız el emeği işler arasında istediğiniz örnekleri bulup yapmaya başlayabilirsiniz. Kendiniz için örme kıyafetler yaparak şık bur görüntü oluşturabilirsiniz. Yeni doğan bebeler için bebek örgüleri oldukça güzel durur ve sevdiklerinize hediye etmek için verebilirsiniz.  Yazın kullanmak için de yazlık örgüler yapabilirsiniz.  

Etekten başlama örgü modeli

Örgü Tekniklerini Kullanarak Neler Üretebilirsiniz? 

İstediğiniz her modeli öğrenip başlayabilir ve kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça basit örgü modelleri ile muhteşem kıyafetler yaparak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Genellikle de kadınların evde yaptıkları modelleri arasında patik, lif, şapka, atkı, kazak, bere, gibi modeller yer alıyor. Görüntü açısından da oldukça önemli olan ek emeği işler hala kullanılmaya ve yapılmaya devam ediliyor. Özellikle de çeyiz sandıkların en vazgeçilmezi olan eşyasıdır. Arkadaşlarınızla birlikte birbirinizden farklı modeller alıp vererek birbirinden şahane işler çıkartabilirsiniz. İsterseniz de satıp kazanç elde edebilir güzel paralar kazanabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla da yapabilir ya da çocuklarınız için kendi ellerinizle giysiler yaparak onların mutlu olmalarına sebep olursunuz…

Etekten Başlama Örgü ModeliETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.