Kolay Hobiler

Muhteşem ve Çok Kolay Bebek Örgü Modeli Anlatımı

19 Mart 2020
Muhteşem ve Çok Kolay Bebek Örgü Modeli Anlatımı

Bebek elbiseleri, bebek yelekleri, ve tüm bebek örgülerinde kullanılabilen robalı örgü modeli. Tüm ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Robasının da anlatımıyla ortaya çıkarılan bebek elbisesi örgü modelinin nasıl yapıldığını sizinle paylaşıyoruz. Robalı prenses elbisesi diye adlandırılan örgü modeli Örgü Aşkım Bebeğim tarafından anlatılmıştır. Robası ile birlikte anlatılan elbise modeli baştan sona kadar gösterilmiştir.

Robalı Bebek Elbisesi

Örgü örmenin çok arttığı dönemde kadınlar yeni örgüler örmek istiyorlar. Bebekler için birbirinden farklı örgüler ortaya çıkarılıyor. Bebek elbiseleri de son zamanlarda yeni modeller ile karşımıza çıkıyor. Üst tarafına roba yapılıyor alt tarafına ise tüllerle süsleme yapılarak çok şık elbiseler elde edilebiliyor. Paylaştığımız elbise modelinde de aynı işlemler uygulanmış.

Örgücü kadınların çok rahat anlayacağı şekilde anlatımı yapılan elbise modelini sadece bir kaç dakikada izleyip öğrenebilirsiniz. Malzemelerinizi hazır bulundurursanız örgü modelini çıkarmanız çok daha kolay olacak. Detaylı anlatım olduğu için elbiseyi yapmanız çok uzun sürmez. Kız bebeklere çok yakışacak olan bu elbiseyi örerek sizlerde miniklere giydirebilirsiniz.

Robalı Bebek Örgü ModeliETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.