Kolay Hobiler

Muhteşem ve Modern İğne Oyası Modeli Yapılışı

5 Mart 2020
Muhteşem ve Modern İğne Oyası Modeli Yapılışı

Muhteşem olan iğne oyası modelini çok beğeneceksiniz. Herkes yazma ve havlularını bu oya modeliyle süslemek istiyor.

2019 yılına az bir süre kalmışken hazır kışta gelmişken hanımlar yine İğne oyası yapmaya başlamıştır diye düşünüyorum. En azından çevremden ve kendimden örnek verecek olursam iğne oyası modellerini en çok kış aylarında yapıyorum. Ev hanımlarının olmazsa olmaz hobilerinden biri olan iğne oyaları uzun yıllardan bu zamana süre gelen bir gelenek. Genç kızların çeyizinde, hediyelik eşya olarak veya kendi evinizde kullanmak için yapabileceğiniz Yeni İğne Oyası Modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz. Burada paylaştığımı bir çok modeli farklı yerlerde gördüğünüzü düşünmüyorum.

Çıtı pıtı iğne oyası

İğne işi yapabileceğiniz iğne oyalarını yazma, tülbent ve havlu gibi bir çok alanda kullanabilirsiniz. Süslemeyi seven ve bu tür işlere eli yatkın olan hanımlar fotoğraflara bakıp çabucak yapabilirler. Kolay Hobiler olarak sizin için yapabileceğiniz en güzel iğne oyası modellerini bir araya topladık.

İğne Oyaları Nasıl Yapılır ?

İlk başlarda iğne oyaları sadece ip kullanarak yapılsa da zaman ilerledikçe rengarenk boncuklarla süslenmeye başladı. Tabi ki boncuklu modeller kadar boncuk olmayan sade modellerde göze oldukça güzel görünüyor. Eğer iğne işi Oya nasıl yapılır bilmiyorsanız bir kaç video izleyerek bu konuda kendinizi çok kolay geliştire bilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.